ebook: Sztuka Życia, Nowe Życie - Andzej Sinkevic

Sztuka Życia, Nowe Życie - ebook

( )

„Sztuka Życia, Nowe Życie” Andzeja Sinkevica to poradnik łączący ze sobą kilka kategorii z zakresu rozwoju osobistego, psychologii i duchowości.

Książka powstała po to, by ułatwić nasze życie, poprawić jego jakość, dać nam poczucie swobody i satysfakcji, nauczyć realizować nasze pragnienia, pomóc w uzyskaniu szacunku do siebie. Stanowi ona bowiem zbiór zasad, które autor spisał w oparciu o doświadczenie swojego życia, jego wzlotów i upadków. Rozkrywa ona naturę ludzkiej psychiki i zamysł samego życia.

Książka w nowej odsłonie przedstawia znaczenie i rolę naszych emocji, pragnień i myśli oraz jak świadomie lub nieświadomie używamy je, by tworzyć nasze codzienne życie. Pokazuje przyczyny nieprzychylnych sytuacji, tłumaczy jak zachować pozytywny nastrój i realizować nasze zamierzenia.

Za książką „Sztuka Życia, Nowe Życie” stoi historia człowieka, który chciał zrozumieć życie. Dziś dzieli się tym, co zmieniło jego i ma siłę zmienić życie innych ludzi. Jest to książka o budowaniu poczucia wartości człowieka w jego własnych oczach, rozpoznawaniu znaków życia i spełnianiu naszych zamierzeń. To książka o wielkiej przyjaźni człowieka do samego siebie.

Udostępnij:
Cena: 34,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
349 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Psychoskok ; ilość stron wydania papierowego: 455; data wydania: 2017-7-28;
Skomentuj ebooka "Sztuka Życia, Nowe Życie"
Karolina 30.08.2017 13:23
Książka „Sztuka Życia, Nowe życie” przedstawia nowe spojrzenie na ludzką naturę. Pokazuje rolę emocji, pragnień i myśli, jak one kształtują nasze codzienne życie i określają nasz nastrój. Prostym językiem przedstawia złożony świat ludzkiej psychiki.
Przewodnią myślą książki jest poczucie wartości człowieka. Nie jest to abstrakcyjna idea, lecz najważniejsza zmienna w równaniu naszego życia, która decyduje o jakości życia każdego z nas bez względu na to, co posiadamy, jaka pozycję zajmujemy w hierarchii społeczeństwa i co sami myślimy na ten temat. Poczucie własnej wartości to rdzeń i sens naszego życia – zawsze szukamy potwierdzenia i przedłużenia jego oraz zawsze postępujemy zgodnie z tym, na ile siebie oceniamy i co o sobie myślimy.
Życie z kolei odzwierciedla postawę człowieka w realnych sytuacjach i daje każdemu z nas odpowiednio do tego, co wierzy, iż mu się należy, ile jest wart i godzien.

Każdy rozdział książki przedstawia różne tematy.

Polecam ten ebook