ebook: Metody wywoływania głosek - Jagoda Cieszyńska

Metody wywoływania głosek - ebook

( )

Podręcznik przeznaczony jest dla logopedów i terapeutów wczesnej interwencji oraz dla studentów. Autorka przedstawia techniki wywoływania samogłosek i spółgłosek oraz gesty artykulacyjne pomagające dzieciom podczas ćwiczeń artykulacji i we wstępnym etapie nauki czytania. 

Udostępnij:
Cena: 18,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
189 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Konferencje Logopedyczne ; ilość stron wydania papierowego: 195; data wydania: 01.09.2012;
Skomentuj ebooka "Metody wywoływania głosek"
Wioletta Bryła-Zawadzka 07.12.2013 04:55
Pracuję wykorzystując elementy metody p. prof. Jagody Cieszyńskiej, którą miałam zaszczyt poznać na warsztatach w Warszawie. Pani Profesor jest osobą czarującą, a wszystkie Jej prace sięgające głęboko do neurobiologii zachowują piękny, humanistyczno-filozoficzny charakter ( np nawiązanie do dialogu M. Bubera ) i ta wspaniała LOGOTERAPIA.
Polecam szczerze prace Pani Profesor Jagody Cieszyńskiej i chociaż raz spotkanie w trakcie szkolenia czy warsztatów. Człowiek wychodzi naładowany energią i promieniującym od Autorki entuzjazmem.
MARTA DZIKOWSKA 24.09.2013 15:23
polecam wszystkim logopedom, neurologopedom, audiofono- czy surdopedagogom, a także terapeutom i generalnie rzecz ujmując osobom pracującym z dziećmi z rozmaitego rodzaju zaburzeniami wiążącymi się z trudnościami komunikacyjnymi. Polecam z całego serca i włesnej wiedzy oraz doświadczenia wszystkie książki Pani Cieszyńskiej (przy okazji mogę polecić Dr Korendo). Takich specjalistów jak ona (one) potrzeba nam jak najwięcej, a zwłaszcza ich publikacji, gdy naprawdę mają ogrom wiedzy do podzielenia się z nami. Książka jest przejrzysta, konkretna, pełna ciekawch wniosków, spostrzeżeń, rad i zaleceń, omawia wszystko dokładnie (nie po łebkach) jest kompendium nie tylko teoretycznym ale przede wszystkim praktycznym, czego może nam nie dać nawet co niektóry kurs czy szkolenie.