ebook: Zdrowa kuchnia sandomierska - Artur Bielowski

Zdrowa kuchnia sandomierska - ebook

( )

378 przepisów – kuchni regionalnej i nie tylko na: zupy, coś na drugie, sosy, potrawy z ryb, potrawy z grzybów, surówki, sałatki, marynaty, solanki, wędliny, ciasta, ciastka, ciasteczka, potrawy słodkie i desery, przyprawy, nalewki, likiery, piwa, miody, napoje

Udostępnij:
Cena: 19,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
190 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Armoryka ; ilość stron wydania papierowego: 106; data wydania: 2013-3-14;
Skomentuj ebooka "Zdrowa kuchnia sandomierska"
Tralalalalalala 26.06.2013 02:40
Gotowania jest moim największym hobby od wielu lat. Myślę jednak, że ważne jest również, aby gotować zdrowo, odżywianie jest bardzo ważnym elementem naszego trybu życia. Warunkuje ono liczne procesy w naszym organizmie, dzięki czemu wpływa bezpośrednio na nasz stan fizyczny i psychiczny. W tym wypadku przepisy te pochodzą z regionu Sandomierza no i oczywiście wszystkie te przepisy cechuje fakt, iż są one zdrowe. Bardzo fajna pozycja dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać.
Doris 01.05.2013 21:36
Lubię gotować i eksperymentować w kuchni. Każda książka kucharska w jakiś sposób mnie przyciąga. Szczególnie bliskie są mi kuchnie mało upowszechnione (regionalne i egzotyczne). Nie sądziłam, że "Kuchnia sandomierska" może zawierać tak wiele ciekawych przepisów. I to nie tylko na popularne dania, ale też chociażby wędliny, czy piwo (co niezwykle zainteresowało mego męża). Polecam każdej pani domu, która dba o dobre jedzenie.