ebook: Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci - Jagoda Cieszyńska

Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci - ebook

( )

Z perspektywy fenomenologii, neurobiologii i językoznawstwa

Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci to pierwsza kompleksowa monografia autorskiej metody terapii komunikacji językowej - przywołanej w tytule Metody Krakowskiej. Jagoda Cieszyńska - Rożek tym razem pisze książkę będącą nie tylko podręcznikiem teorii i praktyki logopedycznej, ale rozprawę na temat natury komunikacji, przyczyn jej zaburzeń, i sposobów przeciwdziałania oraz terapii tychże - w świetle nauk humanistycznych.

Zagadnienia komunikacji są w niej poruszone zarówno w aspekcie filozoficznym, fenomenologicznym, jak i neurobiologicznym, a także językoznawczym. Nakreślenie tak szerokiego tła pozwala na dużo głębszą analizę problemów komunikacyjnych dziecka - dlatego nadaje się nie tylko dla terapeutów i pedagogów, ale także dla rodziców, i osób pracujących z dziećmi - także tymi, które problemów w komunikacji nie mają.

Udostępnij:
Cena: 50,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
500 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Konferencje Logopedyczne ; ilość stron wydania papierowego: 470; cena wydania papierowego: 80 zł; data wydania: 18.02.2013;
Skomentuj ebooka "Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci"
MARTA DZIKOWSKA 22.09.2013 15:15
polecam wszystkim osobom pracującym z dziećmi z rozmaitego rodzaju zaburzeniami wiążącymi się z trudnościami komunikacyjnymi.
Agnieszka Kolano 01.04.2013 11:53
Jestem żywo zainteresowana tematyką, jednak przed zakupem (wszak cena niebagatelna), chciałam rzucić okiem na fragment. Niestety nie ma wersji pdf - czy jest szansa, że taka się pojawi?
Aleksandra Skibińska 20.03.2013 18:56
Fajna książka, zdecydowanie polecam ją osobom niezwiązanym bezpośrednio z logopedią. Jest napisana prostym i jasnym językiem.