ebook: Gwiazd naszych wina - John Green

Szesnastoletnia Hazel choruje na raka i tylko dzięki cudownej terapii jej życie zostało przedłużone o kilka lat. Jednak nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie funkcjonuje jak inne dziewczyny w jej wieku, zmuszona do taszczenia ze sobą butli z tlenem i poddawania się ciężkim kuracjom. Nagły zwrot w jej życiu następuje, gdy na spotkaniu grupy wsparcia dla chorej młodzieży poznaje niezwykłego chłopaka. Augustus jest nie tylko wspaniały, ale również, co zaskakuje Hazel, bardzo nią zainteresowany. Tak zaczyna się dla niej podróż, nieoczekiwana i wytęskniona zarazem, w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania: czym są choroba i zdrowie, co znaczy życie i śmierć, jaki ślad człowiek może po sobie zostawić na świecie.

Wnikliwa, odważna, pełna humoru i ostra Gwiazd naszych wina to najambitniejsza i najbardziej wzruszająca powieść Johna Greena. Autor, pisząc o nastolatkach, ale nie tylko dla nich, w błyskotliwy sposób zgłębia w niej tragiczną kwestię życia i miłości.

Powieść Roku 2012 wg magazynu „Time”, Najważniejsza Książka Młodzieżowa Roku wg „New York Timesa”, laureatka Goodreads Choice Awards 2012 (największej nagrody przyznawanej w USA przez czytelników), Autor Roku 2012 wg „Enterteinment Weekly”

Udostępnij:
Cena: 29,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
299 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Bukowy Las ;
Skomentuj ebooka "Gwiazd naszych wina"
Artykuły i recenzje

Wiesz już, że świat to nie instytucja do spełniania życzeń? Że jedne nieskończoności są wieksze od innych?  że nasze autorytety nie zawsze potrafią dorosnąć do naszych potrzeb? 

Jeśli "Gwiazd naszych wina" zrobiła na Tobie duże wrażenie, to wybraliśmy dla Ciebie ebooki w podobnym klimacie. 

Zobacz, co czytać dalej!

Więcej...

Czwartek oznacza... nowe promocje w Koobe! W tym tygodniu polecamy Wam szczególnie:

Ebooki Michała Gołkowskiego - 30%

Polski pisarz eksploruje uniwersum S.T.A.L.K.E.R. : znaną z gier przestrzeń skażonej wybuchem Zony. 

Do czytania nie potrzebna jest znajomość gry: powieści stanowią autonomiczny świat i bronią się same - świetnym, mrocznym klimatem i wyrazistym, mocnym bohaterem. 

Jeżeli lubicie wycieczki w niebezpieczne miejsca i książki, które trzymają w napięciu - pokochacie Gołkowskiego. 

Promocja trwa do 22 stycznia. 

Ebooki Johna Greena - 20%

John Gren dał się poznać jako autor bestsellera "Gwiazd naszych wina", który podbił serca nie tylko czytelników, ale także i widzów. 

Pisarz jest ekspertem ds. łapania za serce. Jego powieści wzruszają i skłaniają do pomyślenia trochę inaczej o własnym życiu. 

Obowiązkowe pozycje dla rozważnych i romantycnzych :)

Promocja trwa do 22 stycznia.

Więcej...