ebook: Magda.doc - Marta Fox

Magda.doc - ebook

( )

Lektura szkolna wraz z opracowaniem.

Osiemnastoletnią Magdę poznajemy w dramatycznym momencie życia, gdy dowiaduje się, że jest w ciąży. Jak doszło do tego, że zdolna i pracowita dziewczyna wpadła w tak poważne tarapaty? Jak przeżyje to brutalne wejście w dorosłość? Magda.doc - to pełna dramatyzmu ale i epizodów humorystycznych oraz wewnętrznego ciepła - mądra powieść o dojrzewaniu. Przyjaciół Magdy informujemy, że mogą poznać jej dalsze losy w książce pt. "Paulina.doc".

Udostępnij:
Cena: 19,50 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
195 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Siedmioróg ; ilość stron wydania papierowego: 162; cena wydania papierowego: 24,99 zł; data wydania: 2012-4-1;
Skomentuj ebooka "Magda.doc"
Tralalalalalala 22.06.2013 23:56
Książka , którą z pewnością musi przeczytać każda dojrzewająca nastolatka ! Utwór opisuje życie młodej dziewczyny, która dowiaduje się , że jest w ciąży. Jej problemy, oraz przygody związane z przyjściem na świat małej istoty przedstawione zostały w sposób zarówno moralizujący, jak i nieco humorystyczny. Książka porusza problemy takie jak pierwsza miłość, pierwsze zbliżenie, macierzyństwo młodej matki jak i wiele innych. Polecam wszystkim małym kobietką te ciepłą oraz dojrzałą opowieść .
Zakurzona półka 26.03.2013 19:31
Pamiętam jak ją czytałam. Rzeczywiście bardzo mądra książka, która daje dużo do myślenia.