ebook: Wszystko tylko nie mięta - Ewa Nowak

Wszystko tylko nie mięta - ebook

( )

Miętowa - tom 1

Klasa maturalna. Przystojniak Kuba Gwidosz jest przyzwyczajony do pełnych uwielbienia spojrzeń koleżanek. Spotkanie dziewczyny, która ignoruje jego obecność, zmieni wszystko…

Seria miętowa to współczesna Polska: aktualne problemy, radości i tematy z życia tu i teraz.

Udostępnij:
Cena: 14,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
149 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Egmont ; ilość stron wydania papierowego: 232; cena wydania papierowego: 19,99 zł; data wydania: 2012-11-7;
Skomentuj ebooka "Wszystko tylko nie mięta. Seria Miętowa"
misericordia 20.07.2014 11:49
„Wszystko tylko nie mięta” – pierwsza z książek autorstwa Ewy Nowak, z którą miałam przyjemność się zapoznać. Dużo poczucia humoru, sympatyczni i dobrze wykreowani bohaterowie, ciekawa akcja i aktualne problemy wciągnęły mnie w ten światy i zachęciły do sięgnięcia po kolejne części Serii Miętowej. Książkę czyta się wyjątkowo dobrze, jest lekka, a przy okazji pouczająca. To powieść którą chętnie przeczytałabym po raz wtóry.
elunia113 29.01.2014 15:27
Lekka, zgrabnie napisana powieść młodzieżowa. Jak każda z książek pani Ewy Nowak, tak i ta jest pełna humoru, miłości i rodzinnego ciepła. Wreszcie młodzież może przeczytać powieść, której akcja dzieje się TU i TERAZ, a bohaterem są zwykli, polscy nastolatkowie. Powieść porusza wiele aktualnych problemów i tematów. Wiele jej fragmentów zapada naprawdę na długo w pamięci - jak chociażby ten, ukazujący nam, jaką siłę ma jedna, niewinna plotka. Polecam tę książkę każdemu młodemu człowiekowi - idealna na długie zimowe i jesienne wieczory, ale też na piękne, słoneczne wakacje - to po prostu książka, którą zawsze czyta się dobrze!
ija 08.06.2013 00:22
"Wszystko, tylko nie mięta" to książka, którą uwielbiam, z resztą tak jak wszystkie książki fenomenalniej pisarki, jaką według mnie jest Ewa Nowak. Zdecydowanie i z całego serca bardzo gorąco polecam ją, oraz całą serie miętową wszystkim nastolatkom, ale nie tylko. Jest bardzo miłą odmianą, kiedy zauważymy ją w księgarni leżącą pomiędzy jedną pozycją o wampirach, a drugą, opowiadającą dla odmiany o wampirach. Wydaje mi się, że idealnie nadaje sie do czytania w czasie nadchodzących wakacji.
Daria Zychowicz-Kluba 20.03.2013 14:52
Książka, której humor na długo z nami pozostaje. Świat nastolatków przedstawiony jest barwnie oraz ciekawie. Każdy z nas może zobaczyć choć cząstkę siebie w dowolnym bohaterze.