ebook: Królowe życia - Katarzyna Miller

Królowa życia? Która z nas nie chciałaby nią być. Może jeszcze tego nie wiesz, ale możesz nią zostać. W każdej chwili swojego życia. Znajdując siłę w sobie samej. W tej książce znajdziesz opowieści o kobietach, które to zrozumiały. Wygrały i zostały królowymi życia.

 

Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka książek: Nie bój się życia, Kup kochance męża kwiaty oraz trzech tomików wierszy: Stołeczek, Ból jest jedwabiem oraz Fontanna miłości. Współautorka Bajek rozebranych (z Tatianą Cichocką), Chcę być kochana tak jak chcę. Rozmowy terapeutyczne (z Ewą Konarowską), Być kobietą i nie zwariować (z Moniką Pawluczuk). Na stałe związana z miesięcznikiem „Zwierciadło".

Udostępnij:
Cena: 19,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
199 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Zwierciadło ; ilość stron wydania papierowego: 129; cena wydania papierowego: 24,90 zł; data wydania: 2012-4-25;
Spis treści

Maleństwo

Grzeczna dziewczynka

Niczyja

Wojowniczka

Śmiertelnie zakochana

Artystka

Wygnana z raju

Twardzielka

Promienna

Zniewolona

Święta

Dziewica

Naiwna

Lolitka

Uboga

Kochanka

Bezimienna

Mądra

Skomentuj ebooka "Królowe życia"
Artem 26.03.2013 19:07
Nie jestem obiektywny w swojej ocenie, bo nigdy nie lubiłem jej artykułów, a i do książki został nieco przymuszony. Jeżeli ktoś lubi felietony tej pani to zapewne odnajdzie ciekawe elementy w tej książce. Ja zaprzestałem poszukiwań na 46 stronie.
Artykuły i recenzje
Wielkanoc!

Święta są nam potrzebne: moment zatrzymania w zabieganej codzienności, chwila na to, by zająć się sprawami, na które na co dzień nie ma czasu. To znaczy na co? Na zaawansowaną troskę o siebie!

Wypocznijcie. Zrelaksujcie się. Rozkoszujcie się zapachem ciast. Wykorzystajcie cudowne chwile spędzane z rodziną, celebrujcie świąteczne zwyczaje: zdobienie jajek, pieczenie pasztetu, wielkanocne śniadanie. Znajdźcie czas na luksus, którego miewamy za mało: spacery, długie rozmowy, beztroskie śmiechy. No i na czytanie! Jak odpoczywa czytelnik?

Książki, na które nigdy nie ma czasu. Znacie to? Książki do przeczytania „kiedyś”. Są za grube, jakoś nie udało się za nie dotąd zabrać, wiemy, że będą wymagać od nas dużo czasu lub uwagi… I odkładamy. Może warto wybrać jakąś pozycję z tej listy i dać jej szansę w święta?

Rytuały. Na co dzień, w natłoku obowiązków, czas na lekturze trzeba wykradać: czytamy w autobusach, czekając w kolejkach, przed spaniem, łączymy czytanie z treningami, a często musimy sobie odmówić tej przyjemności, bo wzywają nas pilniejsze zadania. 

Więcej...