ebook: Zabójczy wdzięk - Heather Graham

Madison jako dziecko stała się prawie naocznym świadkiem brutalnego morderstwa, którego padła ofiarą jej sławna matka. Dziewczynka, choć nie poznała twarzy mordercy, widziała dłoń w rękawiczce... czuła cios nożem... obezwładniało ją przerażenie matki. To stało się dawno temu. Teraz Madison, po rozwodzie samotnie wychowująca córkę, jest szczęśliwa w otoczeniu najbliższych, ma prawo czuć się bezpieczna, ale... Seryjny morderca samotnych kobiet raz po raz atakuje w Miami. Madison każde zabójstwo przeżywa równie mocno. Koszmary z dzieciństwa wracają. Czy agent FBI, Kyle Montgomery, pomoże jej się od nich uwolnić? Czy zdoła wykorzystać przeżycia Madison do rozwikłania kryminalnej zagadki?

Udostępnij:
Cena: 24,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
249 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: HarperCollins ; ilość stron wydania papierowego: 261; data wydania: 2012-9-5;
Skomentuj ebooka "Zabójczy wdzięk"
YoAnna 21.05.2013 17:38
Powracające koszmary z dzieciństwa były już motywem nie jednego kryminału. Książka Graham nie odnajduje w tym względzie nic nowego. Jest schematycznie, mało interesująco, by nie powiedzieć, że wręcz nudno. Czytało całość się dość szybko i to chyba jedyna zaleta tej powieści. Nie było tu nic odkrywczego, co nie pozwoliłoby mi oderwać się od lektury. Niestety tym razem książki nie polecam.
Doris 19.05.2013 21:59
No niestety jest to książka bardzo podobna do „Zabójczego daru”. Połączenie romansu i wątku kryminalnego nie jest nowym pomysłem. Może przynieść zaskakujące rozwiązania, jednak w tym konkretnym przypadku tak nie jest. Niczym szczególnym się nie różni od innych pozycji tego gatunku. Momentami wręcz nuży. Oczywiście znajda się czytelnicy, którzy będą zachwyceni ta opowieścią. Ja do nich nie należę. Tylko dla entuzjastów twórczości autorki.
Pharea 19.05.2013 21:13
Nie było tak źle, ale tym razem Heather Graham mogłaby napisać trochę dłuższą opowieść. W książce znajdziemy przyzwoity wątek z morderstwem, ale niestety autorka nie dodała nic nowego. Niczym mnie nie zaskoczyła. Oczywiście między dwojgiem bohaterów konkretnie iskrzy, ale właściwie ten element pojawia się u tej autorki bardzo często. W końcu to harlequin. Generalnie, jak zwykle, dobra książka, łatwa lekka i przyjemna. Dobra na podróż. Polecam fankom harlequinów