ebook: Tako rzecze Zaratustra - Friedrich Nietzsche

Ten utwór nie jest chroniony prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza, że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać.
Jeśli utwór opatrzony jest dodatkowymi materiałami (przypisy, motywy literackie etc.), które podlegają prawu autorskiemu, to te dodatkowe materiały udostępnione są na licencji Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.

Udostępnij:
Cena: 0,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
0 punktów koobe !
Wydawnictwo: WolneLektury.pl ;
Skomentuj ebooka "Tako rzecze Zaratustra"
Pharea 09.05.2013 12:19
Pełen tytuł: Tako rzecze Zaratustra. Książka dla wszystkich i dla nikogo. To jest dopiero książka wyzwanie! Najważniejsza ksiażka niemieckiego filozofa jest przepełniona symboliką, autor ukazuje swoje poglądy na temat moralności człowieka i formułuje pojęcie nadczłowieka (skądś już to znamy). Treśc może przerosnąć nawet najwytrwalszych czytelników, dlatego warto przemyśleć sprawę, gdy ma sie zamiar po nią sięgnąć. Bardzo wymagająca lektura, która jednak pozwala sobie wyrobić opinię na temat tego filozofa. Tylko dla ambitnych.
Aleksandra Skibińska 20.03.2013 18:41
O ile nazizm wyrósł na gruncie jego dzieł, mają one w sobie wiele więcej. Warto ją przeczytać, choćby po to, żeby wiedzieć, jak bardzo nazizm słowa Nietzche'go wypaczył.