ebook: Ostatni mecz - Adam Miklasz

Wszystkie postaci oraz zdarzenia opisane w książce są jedynie wytworem wyobraźni autora i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Prawie wszystkie.

Bo cała historia o upadającym nowohuckim klubie piłkarskim, walce kibiców o jego ocalenie, ich poświęceniu i samozaparciu, ostatecznej przegranej i ukonstytuowaniu się nowej formacji jest prawdziwa. Był, będzie, jest! Hutnik HKS!


Fragment:

- Oglądasz Premiership, oglądasz Ligę Hiszpańską? Widziałeś przeciętnego współczesnego kibica Manchesteru United? Nie, to nie wygolony bezzębny robol w dresie, to starsza zamożna emerytka, to tysiące Azjatów z aparatami cyfrowymi... Czasy się zmieniły i futbol się zmienił...

- No właśnie. Wiesz, co to jest: Say no to modern football? To jest coraz silniejszy trend, szczególnie wśród kibiców, którzy czują się oszukani, wyjebani, wyrzuceni poza nawias! Kibiców, którzy oddaliby życie za klub, kibiców (...) I ci kibice teraz okazują się niepotrzebni - wara, brudasie, od stadionu, to miejsce dla ludzi uduchowionych! (...) Czasem jeszcze kafar jest potrzebny, jak jest pucharowy wyjazd na jakieś zadupie i ktoś musi za drużynę ryja nadstawić, atmosferkę kopaczom zrobić, ale jeśli tylko nadejdzie ważny mecz - to wypierdalać dziadostwo z salonów! Czy ty się z tym zgadzasz, czy uważasz, że tak jest sprawiedliwie?

Udostępnij:
Cena: 9,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
99 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Skrzat ; ilość stron wydania papierowego: 160; cena wydania papierowego: 17,90 zł; data wydania: 31.10.2012;
Skomentuj ebooka "Ostatni mecz"
krzysiek kałużny 20.01.2014 21:56
Wspaniala historiai cudowny obraz przedstawionej opowiesci sportowej. Ksiazka zasluguje na dobra ocene jak i na duze zainteresowanie wsrod wielu osob ktore interesuja sie sportem.