ebook: Wybrana - Rafał Kosowski

Ostatnia część trylogii Rafała Kosowskiego to powieść o potędze łaski, która w obliczu bezmiernego zła i okrucieństwa, staje się dla człowieka jedynym światłem i ratunkiem. Mimo otaczającego mroku działa ona także poza ludzkim pojmowaniem, bo Ten, który zna na wylot wszystkie serca, widzi sprawy inaczej niż jakikolwiek człowiek.

Udostępnij:
Cena: 17,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
170 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Vocatio ;
Skomentuj ebooka "Wybrana"
Dark Noise 18.06.2013 14:23
Tego się nie spodziewałem, ale ostatnia część cyklu jest najlepsza (moim zdaniem). Autor więcej miejsca poświęcił wątkom związanym z mistycyzmem, a wizja świata jaki czeka człowieka po śmierci jest dość zaskakująca. Siły nadprzyrodzone, dużo tajemnic i intryg. Książka oczywiście nie odbiega klimatem od poprzednich części. Komu spodobały się poprzednie odsłony tej opowieści z tej części (i zakończenia) będzie na pewno zadowolony. Polecam cały cykl.
YoAnna 06.05.2013 16:38
Ostatnia część cyklu „Dzień, w którym upadł Kanaan”. Siły boskie, ludzkie i piekielne ruszają do starcia, a sama historia rozpoczyna się wkrótce po tym, jak Naród Wybrany zniszczył mury Jerycha. Interpretacja Kosowskiego jest ciekawa i intrygująca, czytelnikowi dane poznać jest inne spojrzenie na wydarzenia znane z Księgi Jozuego. Jak dla mnie cała trylogia Kosowskiego, to warta uwagi pozycja, którą czyta się szybko.
Doris 04.05.2013 16:48
Wydaje się, że autor "poszedł po rozum do głowy" i bardziej postarał się podczas pisania ostatniej części cyklu niż to uczynił w poprzednich tomach. Motywy i wątki oczywiście znajome, ale jest jakby więcej zjawisk nadprzyrodzonych i mistycyzmu, a tajemnice się mnożą. Nakreślenie przez autora wizji życia po życiu może pozytywnie zaskoczyć. Uważam, że ta część jest najlepiej dopracowana ze wszystkich części wchodzących w skład cyklu. Nie tylko dla miłośników powieści historycznych. Czytelnicy gustujący w fantastyce tez odnajdą w lekturze wiele przyjemności.
Aleksandra Skibińska 17.04.2013 22:40
Ostatni tom cyklu jest zdecydowanie najlepszy. Rachabe zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem, wokół mnożą się intrygi i tajemnice wraz z nadprzyrodzonymi zjawiskami. Rozwiązanie zaskakuje. Polecam.
Artem 02.04.2013 13:38
Trzeci i ostatni tom cyklu. Próbowałem zmęczyć do końca, ale nie dałem rady. Udało mi się przeczytać dwie części, ale trzecia nie zachęciła mnie do jej skończenia.
Cezary Kolczuga 02.04.2013 07:47
Ostatni tom cyklu "Dzień, w którym upadł Kanaan". Chyba najlepszy. Mistycyzm, tajemnice, zjawiska nadprzyrodzone. Książka bardziej zaskakuje niż poprzednie części. nakreślona jest nawet wizja życia po życiu. Dobre aby oderwać się od naszej szarej rzeczywistości.