ebook: Zamknij się i działaj! 7 kroków do realizacji celów - Brian Tracy

Zamknij się i działaj! 7 kroków do realizacji celów - ebook

( )

Co sprawia, że niektórzy ludzie odnoszą w życiu sukces, a inni nie?
Najprościej rzecz ujmując, klucz do sukcesu dzierżą ci, którzy każdego dnia, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku robią coś, co przybliża ich choćby o jeden krok do celu.
W książce Zamknij się i działaj! autor bestsellerów z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu, Brian Tracy, zdradza szczegóły sprawdzonej siedmiostopniowej metody, dzięki której na przestrzeni następnych kilku miesięcy i lat osiągniesz więcej, niż innym ludziom udaje się dokonać w ciągu całego życia. Z pomocą światowej sławy eksperta odnajdziesz klucz do zwycięstwa, szczęścia, doskonałej reputacji i życiowego sukcesu.
Bez gadania. Po prostu działaj!
Sukces opiera się na tym, co robisz, na wynikach, jakie osiągasz, na tym, jak wydajnie pracujesz i jak szybko realizujesz swoje cele. Opiera się wyłącznie na tym, co robisz tu i teraz. Po prostu trzeba zacząć i wytrwać. Jeśli każdego dnia uda ci się robić te dwie rzeczy, będziesz w stanie osiągnąć wszystko.
Brian Tracy
***
Brain Tracy jest jednym z czołowych amerykańskich specjalistów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji pracy. Od 35 lat prowadzi odczyty na całym świecie. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny prelegent, uznany na całym świecie autorytet i konsultant, przeprowadził ponad 5000 seminariów, w których uczestniczyło 5 milionów słuchaczy w 60 krajach. Jest też autorem ponad pięćdziesięciu książek. Jedną z nich jest ZJEDZ TĘ ŻABĘ, prawdziwe vademecum dobrej organizacji i podnoszenia wydajności pracy.

Udostępnij:
Cena: 24,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
249 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: MT Biznes ; ilość stron wydania papierowego: 55; cena wydania papierowego: 29,90 zł; data wydania: 2017-4-7;
Spis treści

Okładka
Strona tytułowa
Strona redakcyjna
Spis treści
Wstęp. Wygrywanie jest dla zwycięzców
Rozdział 1. Największa przeszkoda na drodze do sukcesu
Rozdział 2. Przejmij kontrolę nad własnym życiem
Rozdział 3. Odważ się iść naprzód
Rozdział 4. Zdecyduj, czego naprawdę chcesz
Rozdział 5. Wygraj z prokrastynacją
Rozdział 6. Ucz się przez całe życie
Rozdział 7. Nigdy się nie poddawaj
Podsumowanie. Czas wielkich możliwości
O autorze
Przypisy

Skomentuj ebooka "Zamknij się i działaj! 7 kroków do realizacji celów"