ebook: Osiągnij wewnętrzną równowagę. Wyznacz priorytety, uprość swoje życie i odnieś sukces - Brian Tracy,  Christina Stein

Osiągnij wewnętrzną równowagę. Wyznacz priorytety, uprość swoje życie i odnieś sukces - ebook

( )

Zapanuj nad chaosem codziennych zajęć i osiągnij stan wewnętrznej równowagi.
Codziennie korzystamy z urządzeń i wynalazków technicznych, których istnienia jeszcze dwadzieścia lat temu nawet się nie domyślaliśmy i które miały zaoszczędzić nam czas. Pomimo tych wynalazków – a może właśnie z ich powodu – niemal wszyscy czujemy się przytłoczeni obowiązkami w pracy i w życiu prywatnym, narzekamy na brak czasu i zbyt wielką ilość spraw do załatwienia. Wielu ludzi coraz częściej mówi o braku kontroli nad własnym życiem.
W książce Osiągnij wewnętrzną równowagę Brian Tracy i Christina Tracy Stein oferują pomoc w uproszczeniu życia – tak aby mieć więcej czasu na sprawy najważniejsze, a mniej poświęcać go na te, które nie są istotne. Analizują przyczyny pojawiania się negatywnych myśli, emocji i działań, które utrudniają nam osiągnięcie harmonii wewnętrznej.
W kolejnych rozdziałach omawiają przeszkody na drodze do osiągnięcia szczęścia oraz określenia celu i misji życia, a także podpowiadają metody planowania przyszłości i pobudzenia aktywności. Każdy z rozdziałów kończy się ćwiczeniami, które zachęcają do samodzielnej analizy dotychczasowego życia i do osiągnięcia wewnętrznej harmonii, zapewniającej sukcesy w życiu prywatnym i w pracy.
***
Brain Tracy jest jednym z czołowych amerykańskich specjalistów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji pracy. Od 35 lat prowadzi odczyty na całym świecie. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny prelegent, uznany na całym świecie autorytet i konsultant, przeprowadził ponad 5000 seminariów, w których uczestniczyło 5 milionów słuchaczy w 60 krajach. Jest też autorem ponad pięćdziesięciu książek. Jedną z nich jest ZJEDZ TĘ ŻABĘ, prawdziwe vademecum dobrej organizacji i podnoszenia wydajności pracy.
Christina Tracy Stein ukończyła studia na University of Southern California i Antioch University, gdzie specjalizowała się w psychologii klinicznej. Przepracowała ponad pięć tysięcy godzin jako psychoterapeuta i doradca osobisty. Razem z Brianem Tracy wydała książkę POCAŁUJ TĘ ŻABĘ!, traktującą o metodach zwalczania problemów w życiu prywatnym i w pracy.

Udostępnij:
Cena: 24,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
249 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: MT Biznes ; ilość stron wydania papierowego: 76; cena wydania papierowego: 29,90 zł; data wydania: 2017-1-20;
Spis treści

Okładka
Strona tytułowa
Strona redakcyjna
Wstęp. Za dużo spraw, za mało czasu
1. Określ swoje wartości i zacznij w odpowiednim miejscu
2. Odkryj to, co cię powstrzymuje
3. Stwórz własną wizję
4. Pomagaj innym w zgodzie z własną misją
5. Wyznaczaj i osiągaj swoje cele
6. Ustalaj priorytety i upraszczaj sobie życie
Zakończenie. Cztery metody wprowadzania zmian

Skomentuj ebooka "Osiągnij wewnętrzną równowagę. Wyznacz priorytety, uprość swoje życie i odnieś sukces"