ebook: Plan Lotu - Brian Tracy

Plan Lotu - ebook

( )

Bestseller autorstwa Rhondy Byrne The Secret dotyczy potężnych efektów osiąganych dzięki wizualizacji sukcesu i uaktywnieniu Prawa Przyciągania. Wielu ludzi uważa jednak, że tylko myślenie o tym, czego się pragnie, chociaż dobre na początek, nie wystarcza. W Planie lotu Brian Tracy ujawnia prawdziwe czynniki wpływające na osiągnięcie długotrwałego, znaczącego sukcesu. Wykorzystując podróż samolotem jako metaforę, Plan lotu pomaga ci wytyczyć kurs, którego celem jest osiągnięcie szczęścia i pełne wykorzystanie potencjału. Brian osobiście dorobił się fortuny, zaczynając od zera i wykorzystując zasady przedstawione w tej książce. Przekazał je 4 mln ludzi w 46 krajach i stał się jednym z najwybitniejszych na świecie nauczycieli i guru osobistego rozwoju. Osoby, które stosują zasady opisane w Planie lotu, doświadczają szybkich, pozytywnych zmian w każdym obszarze życia. Wspaniałą nowiną jest to, że sukces nie zależy w większym stopniu od szczęścia, przypadku lub sił tajemnych, niż udany lot samolotem. Jeżeli lecimy z wiatrem, podróż jest szybsza, wiatr przeciwny oznacza opóźnienie, jednak pilot osiąga cel podróży dzięki umiejętnemu, zgodnemu z prawami fizyki, kierowaniu maszyną. To te prawa rządzą lotem. Nie inaczej jest z sukcesem. Dzięki nabyciu umiejętności właściwego stosowania w praktyce praw i zasad przedstawionych w Planie lotu, będziesz mógł wykorzystać w pełni swój potencjał i możliwości.

 

UWOLNIJ PEŁEN POTENCJAŁ, ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES

 

W tej chwili potrafisz osiągnąć znacznie więcej, niż ci się udawało do tej pory. W tej znakomitej, praktycznej książce, Brian Tracy pokazuje, jak wytyczyć kurs na osiąganie wielkich sukcesów. Jak pisze Tracy, życie jest podróżą. Tak jak w przypadku każdej innej podróży, musisz zdobyć się na coś więcej niż tylko na marzenia o tym, dokąd chcesz dotrzeć. Potrzebujesz jasno określonych celów, planów i harmonogramów, aby z obecnego miejsca dotrzeć tam, gdzie chcesz być w przyszłości. Tak jak każdy dobry pilot, potrzebujesz planu lotu, który stworzysz, zanim wyruszysz i który wykorzystasz w trakcie podróży. Istnieją uniwersalne zasady i ponadczasowe prawdy, które wielokrotnie były odkrywane na przestrzeni dziejów, które są znane i stosowane przez wszystkich ludzi sukcesu. W 12 łatwych w lekturze rozdziałach, nauczysz się jak:

 

określić, kim jesteś i czego pragniesz,

wybrać jasny, mierzalny cel, na którym możesz się skoncentrować,

opracować szczegółowe plany działania, które zagwarantują sukces,

rozwinąć niezachwianą pewność siebie, która pozwoli ci wystartować,

szczegółowo określić, co musisz zrobić, aby osiągnąć sukces,

pozostać na kursie – mimo nieuniknionych problemów, przeszkód i turbulencji – dopóki nie dotrzesz do celu

 

 

Gdy zastosujesz Plan lotu Briana Tracy’ego, możliwości są nieograniczone!

Udostępnij:
Cena: 35,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
359 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: MT Biznes ; ilość stron wydania papierowego: 102; cena wydania papierowego: 39,90 zł; data wydania: 2009-5-15;
Spis treści

Wstęp od partnera wydania polskiego

Wprowadzenie. Prawdziwa tajemnica sukcesu

Rozdział 1. Wybierz cel podróży

Rozdział 2. Przeanalizuj warianty lotu

Rozdział 3. Sporządź plan lotu

Rozdział 4. Przygotuj się do podróży

Rozdział 5. Wystartuj pełną mocą

Rozdział 6. Przygotuj się na turbulencje

Rozdział 7. Dokonuj ciągłych poprawek kursu

Rozdział 8. Przyspiesz swój rozwój i proces nauki

Rozdział 9. Uruchom nadświadomy umysł

Rozdział 10.  Unikaj drogi na skróty

i kierowania się złudzeniami

Rozdział 11. Zapanuj nad strachem

Rozdział 12.  Wytrwaj, dopóki

nie osiągniesz sukcesu

Zakończenie. Sukces to nie przypadek

O autorze

Skomentuj ebooka "Plan Lotu"