ebook: Masters of Sex - Thomas Maier

Masters of Sex - ebook

( )

Telewizyjna adaptacja ich historii stała się przebojem, ale kim są prawdziwi Masters i Johnson? Biografia autorstwa Thomasa Maiera odkrywa sekrety pary, której niezwykłe odkrycia naukowe – oparte na obserwacji czternastu tysięcy orgazmów – wywołały rewolucję seksualną.

Mastersi zaczęli badać ludzką seksualność w czasach, kiedy uważano, że masturbacja prowadzi do impotencji, książki z biblioteki z „pornograficznymi” rysunkami genitaliów mógł wypożyczyć tylko profesor zwyczajny, a pomysł badania kobiety, eksplorowania jej fizjologii i reakcji seksualnej, brzmiał jak prosty przepis na pogrzebanie własnej kariery, a może nawet sąd. Nikt nie miał dość odwagi, by wyjść poza badania królików i małp.

W tej fascynującej biografii autor odsłania pikantne kulisy ich drogi do stania się czołowymi badaczami seksu, zagląda za kozetkę laboratorium seksuologicznego i przytacza niesamowite fakty z historii seksu, o których nie mieliśmy bladego pojęcia.


Polecam tę książkę każdemu Czytelnikowi, dla którego sprawy seksu, znajdują wysoką pozycję w hierarchii znaczeń. Czytelnikom, którzy pozostają obojętni na „te sprawy” lub wręcz są ich przeciwnikami polecam lekturę „Masters od sex” szczególnie. W czasach Mastersa i Johnson tych ostatnich było zdecydowanie więcej niż dzisiaj, ale dzięki nim tak wiele się zmieniło. Warto dowiedzieć się, jak to się stało.

Andrzej Depko, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej

Udostępnij:
Cena: 29,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
299 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Czwarta Strona ; ilość stron wydania papierowego: 438; cena wydania papierowego: 44,90 zł;
Skomentuj ebooka "Masters of sex"
Artykuły i recenzje

Aktualne promocje

03.11.2014
1 Twój mózg jest niezwykłym labiryntem! Dlatego przed Tobą najlepsze ebooki popularnonaukowe z zakresu psychologii i neurologii, taniej do środy 5 listopada. Wśród nich:
Pieniądze w umyśle Wiesława Baryły (17,43 zł)
czy nowość - Prawy umysł Jonathana Haidta (27,93 zł)
 
Masters of Sex, czyli jeśli lubisz serial, przeczytaj książkę i dowiedz się, jak naprawdę wyglądało życie legendarnych badaczy. Do końca listopada - 20%
 
Zatańczą ci, co drżeli. Nowość od Wydawnictwa Karakter dla tych, których ciekawi sztuka współczesna - 20%.
Więcej...