ebook: Angielski w skojarzeniach. MemoSłówka 1 - Mgr Krzysztof Potyrała

Angielski w skojarzeniach. MemoSłówka 1 - ebook

( )

Angielski w skojarzeniach. MemoSłówka 1 to pod wieloma względami niezwykła publikacja do nauki języka angielskiego. Głównym i niespotykanym w innych podręcznikach atutem są skojarzenia angielskich słówek prezentowane poprzez zabawne ilustracje wykonane przez profesjonalnego grafika.

Dzięki tym humorystycznym rysunkom nauka słówek jest nie tylko szybka i efektywna, ale również przyjemna. Ponadto, w krótkich opowiadaniach zatytułowanych „Ze wspomnień belfra” autor zawarł cenne i inspirujące wskazówki, które pomogą czytelnikom opanować język obcy.

Udostępnij:
Cena: 14,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
149 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Good Memory ;
Ebooki polecane specjalnie dla ciebie
Skomentuj ebooka "Angielski w skojarzeniach. MemoSłówka 1"
Artykuły i recenzje

Samodzielna nauka języka obcego ma wiele zalet: przede wszystkim pozwala oszczędzić czas (na dojazdy), dopasować ją do własnego grafiku i potrzeb, jest tańsza niż kursy. To świetne rozwiązanie szczególnie dla tych, którzy mają już (może troche zakurzone) podstawy wiedzy z danego języka. Jednak często bywa tak, że projekt “Nauczę się francuskiego” rozmywa się po kilku tygodniach. Co zrobić, by tak się nie stało?

Słomiany zapał. Najtrudniejsze w nauce języka wcale nie jest zacząć: problemem jest wyjście wyżej niż na poziom A1 - A2. Widać to dobrze na kursach językowych - te dla początkujących cieszą się największą popularnością, jednak ich uczestnicy szybko tracą motywację. Dlaczego?

Poziom początkujący jest bardzo przyjemny, bo szybko widzisz postępy. Uczysz się na pamięć kilku fraz, masz też zapał, związany z początkiem nauki. Jeszcze wczoraj nie potrafiłeś nic powiedzieć po włosku, a dziś już zapytałbys o drogę i zamówił cappuccino!

Jednak kolejne etapy wiążą się z narastającymi trudnościami.

Więcej...