ebook: Złam prawo - Łukasz Gołębiewski

1981 rok, w niewyjaśnionych okolicznościach ginie dwóch nastolatków. Dwadzieścia pięć lat później ich dawny przyjaciel niechcący trafia a na trop mordercy. Miłość, zbrodnia, duża dawka erotyki, a wszystko osadzone w dobrze znanych polskich realiach.

 

Z bohaterem Gołębiewskiego spotykam się już nie po raz pierwszy i nie kryję, że lubię faceta: wiecznie zbuntowanego Piotrusia Pana, kochanka małolatek, gorzały i punk rocka. A w tej powieści pojawia się jeszcze dodatkowo mroczna zbrodnia jakby rodem z psychologicznego thrillera czy wręcz Hostelu albo Piły. Polecam, lojalnie uprzedzając czytelnika, że wrażenie będą mocne; zresztą czytelnik Gołębiewskiego na pewno beze mnie to wie.
Witold Horwath, autor powieści i scenariuszy filmowych

Bliski jest mi świat bohaterów książek Łukasza Gołębiewskiego. Brudny i chłodny emocjonalnie, a jednocześnie bardzo przejrzysty. Poza tym zawsze rozbraja mnie, nazwijmy to, jego poczucie humoru.
Maciej Zalewski, Radio Roxy FM.

Udostępnij:
Cena: 12,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
120 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Jirafa Roja ; ilość stron wydania papierowego: 220; cena wydania papierowego: 24 zł; data wydania: 2010;
Skomentuj ebooka "Złam prawo"
Cezary Kolczuga 18.04.2013 08:56
Ciekawy kryminał z akcją osadzoną w Polsce. Bezpośredni język, spora dawka erotyki, szokujące opisy to wyróżniki tej powieści. Rozbudza emocje, ale zakończenie rozczarowuje.
Aleksandra Skibińska 10.04.2013 22:35
Powieści Gołębiewskiego są świetną, pełnokrwistą literatura. Jego bohaterowie są niesamowicie fascynujący, a opisywane historie wciągają.