ebook: Jak znaleźć przepis na szczęście - Barbara O'Neal

Miłość, rodzina i dobre jedzenie, czyli przepis na szczęśliwe życie. Tego samego dnia świat może się zawalić, a los uśmiechnąć łaskawie. Kilka chwil po tym, jak Elena Alvarez zostaje zwolniona z pracy, otrzymuje propozycję, o jakiej wcześniej mogła tylko marzyć. Podupadająca restauracja w malowniczym Aspen potrzebuje szefa kuchni, który postawi ją na nogi. Trzeba zmienić wystrój, uzupełnić sprzęty, zaplanować menu i akcje marketingowe, zatrudnić cukiernika oraz sommeliera . Dwa miesiące na rewolucję w kuchni to niewiele ale Elena, której życie nie szczędziło batów ani wyzwań, nie należy do osób, które się poddają. I kto wie, może w końcu spotka miłość swojego życia i znajdzie swój przepis na szczęście...

Uwaga - smakowity bonus w środku! Jak na książkę o gotowaniu przystało, w powieści Barbary O’Neal znajdziecie wiele apetycznych przepisów na dania serwowane przez bohaterkę w restauracji Pomarańczowy Niedźwiedź.

Udostępnij:
Cena: 26,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
260 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Skomentuj ebooka "Jak znaleźć przepis na szczęście"
Cezary Kolczuga 27.03.2013 14:49
"Kulinarna" fabuła. Czyta się łatwo. Dla odprężenia. Pod tym "płaszczykiem" są jednak przemycane poważne problemy. Trudno czasem pogodzić się z przeszłością. Zakładamy maski aby inni nie myśleli, że jesteśmy słabi. Książka skłania do refleksji. Niemal każdy z nas kiedyś stanie na rozdrożu. Czy nadal hołubić swój żal, czy jednak pogodzić się ze strata i iść dalej.
Zakurzona półka 27.03.2013 14:32
Lubię książki tej autorki. Niedawno czytałam receptę na miłość, obie polecam:))