ebook: Z zimną krwią - Tess Gerritsen

Z zimną krwią - ebook

( )

Przeżyła…

Czy to przeznaczenie, czy po prostu szczęście? Gdy porzucona przez narzeczonego, poniżona i zapłakana opuszczała kościół, przy ołtarzu wybuchła bomba. Początkowo wydawało się, że to dzieło szaleńca niewymierzone w żadną konkretną osobę. Dopiero gdy próbowano zepchnąć jej samochód z drogi, Nina zdała sobie sprawę, że ktoś chce ją zabić. Ale kto i dlaczego? Musi się tego dowiedzieć, i to szybko. Krok po kroku odkrywa przerażającą  prawdę - jej los jest w rękach genialnego szaleńca, który prowadzi grę bez skrupułów.

Udostępnij:
Cena: 24,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
249 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: HarperCollins ; ilość stron wydania papierowego: 161; data wydania: 2012-9-5;
Skomentuj ebooka "Z zimną krwią"
Dark Noise 11.06.2013 16:13
Thriller romantyczny czy romans kryminalny? Czasami jak słyszę o różnych „gatunkach” to pusty śmiech mnie ogarnia. Czym właściwie jest powyższa powieść? Mam trochę mieszane uczucia. Ma wszelkie elementy dobrego thrillera psychologicznego (zagrożenie, osaczenie, jakiś szaleniec). Wątek romantyczny jest zaś na tyle mało istotny, że trudno nazwać książkę romansem. Wychodzi z tego, że thriller, tylko że napięcie jakieś takie nijakie. Poczytać można, ale nie uważam, że jest to obowiązkowa lektura.
Pharea 10.05.2013 12:06
Kolejny thriller romantyczny Gerritsen. Nina porzucona przez narzeczonego odkrywa, że ktoś próbuje ją zabić. Kto to będzie i czy Nina dowie się prawdy trzeba sobie doczytać. Powieść jest takim małym halequinem więc nie polecam ludziom, którzy nie lubią tego gatunku. Na pewno będzie się podobała kobietom. Lekko się ją czyta, jest interesująca, bez skomplikowanych zawiłości. Dobra lektura na wakacyjny relaks, książka którą śmiało można podać dalej i do niej nie wracać. Dla fanów Tess będzie to kolejna ksiażka "do zaliczenia", ale bez zachwytów - są o wiele lepsze.
YoAnna 05.05.2013 16:53
Następna dobra powieść spod pióra TessGerritsen. Dobrze zarysowana i przedstawiona fabuła, sprawnie połączone wątki, brak nieścisłości czy nielogiczności. Czyta się szybko i z przyjemnością. Wciąga i trzyma w napięciu. Styl autorki przypadł mi do gustu i większość jej powieści uznaję za godne przeczytania i polecenia innym. Elementy romansu nie są w tej książce aż tak dominujące, jak w poprzednich, co tylko jest dodatkowym atutem.
Doris 05.05.2013 09:39
Jest to powieść Gerritsen, która zalicz się do nurtu kryminalnych romansów. Nie wiem skąd takie przyporządkowanie, bo wątków romansowych w tej książce niewiele. Mamy za to tajemnicze wypadki i osaczoną przez szaleńca młodą kobietę. Powolne odkrywanie tajemnicy przez bohaterkę buduje napięcie godne rasowego thrillera. Nie jest to jednak thriller medyczny, z którymi jest głownie kojarzona autorka. Nie jest to też typowy kryminał. Poczytać można, bo książka niezła, ale ja nie odnalazłam tutaj szczególnych emocji.