ebook: Już nie będę taki szybki - Malwina Gartner

Już nie będę taki szybki - ebook

( )

Przedwczesny wytrysk - istota problemu oraz sposoby jego likwidacji.

Martwisz się, że przedwczesny wytrysk jest Twoim problemem?

Czy wiesz już, że co trzeci lub nawet co drugi mężczyzna ma ten sam kłopot co Ty? Ale teraz pytanie zasadniczej wagi, czy Ty masz z tym problem, czy może zbyt intensywnie o nim myślisz?

Zaburzenie wytrysku tego typu może mieć charakter pierwotny, czyli występować już w momencie inicjacji seksualnej, ale może zostać nabyte wtórnie, np. wskutek zachowań masturbacyjnych. Wiadomo przecież, że onanizując się, dążysz do jak najszybszego rozładowania napięcia i w ten sposób wytwarzasz u siebie fizjologiczny mechanizm wytrysku.

Podczas współżycia z partnerką nie jesteś w stanie nad tym zapanować, bo Twój organizm zapamiętał pewien wzorzec i robi to, czego go nauczyłeś. To taki negatywny trening. Wszystko zatem leży w Twojej psychice i musisz wiedzieć, że podłoże psychogenne dotyczy 90% przypadków, a więc 9 na 10 czytelników.

Jak bardzo pomoże Ci ta publikacja?

* Poznasz przyczyny powstawania problemu.

* Dowiesz się, jakie są pozamedyczne sposoby rozwiązania problemu przedwczesnego wytrysku.

* Odkryjesz techniki, jakie możesz stosować, by wytrenować pożądane zachowanie Twojego organizmu.

* Poznasz prezerwatywy przedłużające stosunek i inne środki, które mogą Ci pomóc.

* Dowiesz się, jakie są medyczne sposoby rozwiązania problemu i czego się spodziewać podczas ewentualnej wizyty u seksuologa.

Udostępnij:
Cena: 19,97 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
199 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Złote Myśli ;
Skomentuj ebooka "Już nie będę taki szybki"
Tralalalalalala 25.06.2013 21:50
Musiałam sięgnąć po tę książkę z powodu problemów mojego męża zbyt wczesnym wytryskiem, kiedy wcześniej słyszałam o tym problemie nie wydawał mi się ona bardzo poważny, jednakże kiedy spotkało to mnie okazało się, że bardzo zakłóciło to moje pożycie małżeńskie. Na początku nie rozumiałam co się dzieje, mąż nie umiał wprost powiedzieć mi o swoim problemie i dlatego pewnego dnia przyniósł mi tę książkę. Oczywiście przeczytałam ją i zrozumiałam. Bardzo przydatna pozycja. Polecam.