ebook: Cisza przed burzą - B.J. Daniels

Policyjny detektyw Nick Rogers miał nadzieję, że Whitehorse, miasteczko w Montanie, okaże się oazą spokoju. Widział w Los Angeles wiele zła, teraz chętnie zająłby się drobnymi, nawet nudnymi sprawami. Kiedy objął posadę zastępcy miejscowego szeryfa, nie spodziewał się, że wkrótce los rzuci go w centrum dramatycznych wydarzeń. Czeka go nie tylko skomplikowane śledztwo w sprawie o morderstwo, ale też walka z własnymi uczuciami…

Udostępnij:
Cena: 9,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
99 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Harlequin ; ilość stron wydania papierowego: 217; data wydania: 2011-5-25;
Skomentuj ebooka "Cisza przed burzą"
Doris 28.05.2013 13:48
Nie okładka się liczy tylko treść. Wprawdzie „opakowanie” jest ważne, bo sugeruje „zawartość”, ale tak naprawdę niczego nie mówi o książce. Po Harlequinie nie można się jednak spodziewać czegoś oryginalnego niezależnie od okładki. I tak jest tym razem. Niczym nie zachwycająca historia. Zaskoczenia tu w żaden sposób nie można znaleźć. Jednakże miłośnicy „romantycznych” historii połączonych z wątkiem kryminalnym znajdą tu co nieco dla siebie.
YoAnna 20.05.2013 16:50
Nie wiem czemu te książki maja tak koszmarne okładki. Zawsze umięśniony facet i w wsparta na jego silnym ramieniu bezbronna kobieta. Powieść fabuła i akcją nie powala na kolana. Całość osadzona jest w małym miasteczku i adekwatnie do jego rytmu toczą się wydarzenia. Prosty język, nieskomplikowana i niewymagająca większego skupienia fabuła. Książka jest dość przewidywalna, brak w niej efektu jakiegokolwiek zaskoczenia.