ebook: Świat Nauki nr 6/2021 - Opracowanie zbiorowe

Świat Nauki nr 6/2021 - ebook

( )

Gdy inni opisują naukę, nasi autorzy ją tworzą.

"Świat Nauki" jest polską edycją "Scientific American", znanego i cenionego na całym świecie miesięcznika popularnonaukowego o ponad 175-letniej tradycji, wydawanego w kilkunastu wersjach językowych. Poprzez swoje strony internetowe, wydania papierowe i cyfrowe, newslettery i aplikacje dociera do ponad 10 mln ludzi miesięcznie na całym świecie.

Informuje o najnowszych odkryciach naukowych, stanie współczesnych badań w obszarze techniki i technologii. Jego autorzy będący niekwestionowanymi autorytetami, częstokroć laureatami Nagrody Nobla, w atrakcyjny i przystępny sposób piszą o swoich osiągnięciach i tajnikach warsztatu badawczego, pokazują znaczenie nauki w postępie cywilizacyjnym i jej związki z życiem codziennym.

Trzon każdego numeru tworzy 7-8 obszernych, bogato ilustrowanych artykułów. Większość to tłumaczenia z "Scientific American" lub jego obcojęzycznych edycji. Obok artykułów przewodnich czytelnik znajdzie na naszych łamach felietony z pogranicza nauk przyrodniczych i ścisłych, filozofii oraz nauk politycznych, przeglądy nowinek naukowych, informacje ze środowiska akademickiego oraz recenzje najciekawszych książek popularnonaukowych.

Życzymy miłej lektury.

Udostępnij:
Cena: 12,99 zł
12,98 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
129 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Polityka ; ilość stron wydania papierowego: 85; cena wydania papierowego: 7,90 zł; data wydania: 2021-5-26;
Ebooki polecane specjalnie dla ciebie
Skomentuj ebooka "Świat Nauki nr 6/2021"