ebook: Akuszer Bogów - Aneta Jadowska

Akuszer Bogów - ebook

( )

Wszystko, w co wierzyła, okazało się kłamstwem. Nie wie już, kim jest ani czemu przez większość życia karmiono ją bredniami. Była mistrzynią fałszywych tożsamości, a teraz na niczym nie zależy jej tak mocno, jak na poznaniu tej prawdziwej.

Zdradzona przez najbliższych, ścigana przez płatnych zabójców i nękana przez domagające się uwagi duchy przeszłości, rusza do kolebki wszystkich strachów – do magicznej Norwegii, gdzie wszystko się zaczęło.

Tam czekać będą na Nikitę ludożercze trolle, boskie pszczoły, niespuszczające jej z oka kruki i tajemniczy Akuszer Bogów. Odpowiedzi oczywiście też – ale czy takie, jakich oczekuje?

Jedno jest pewne: nie będzie to spokojna i sentymentalna wyprawa do źródeł.

***

Tajemnice przeszłości, polowanie na berserka i surowe skandynawskie klimaty – Jadowska po raz kolejny kreuje drapieżny świat pełen mrocznych zaułków, w którym każda odpowiedź ma swoją krwawą cenę. Gwałtowniejsza, bardziej niebezpieczna i tajemnicza niż Dora – z Nikitą nie ma żartów!

– Gavran

Druga część serii o Nikicie jest jak norweskie naleśniki z jagodami i bekonem – witasz tę przedziwną kombinację smaków ze zdumieniem, lecz już wkrótce prosisz o dokładkę. Zanim się spostrzeżesz, to jedno z twoich ulubionych dań.

– Republika Kobiet

Fragment książki - Akuszer Bogów

issuu.com/wydawnictwosqn/docs/akuszer_bogow_issuu

Udostępnij:
Cena: 31,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
319 punktów koobe !
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sine Qua Non ;
Skomentuj ebooka "Akuszer Bogów"
Iwona Grabska 28.05.2018 09:30
Drugie spotkanie z zabójczą Nikitą - i jest lepiej, o wiele lepiej od pierwszej części. Postać zabójczyni wydaje się być lepiej dopracowana, opisywany świat nabrał kolorów, zwłaszcza, że przenosimy się do magicznej Norwegii. W kilku miejscach raziły mnie przydługie przemyślenia Nikity, za bardzo zwalniające akcję, ale to jedna z niewielu rzeczy nad którymi można by pomarudzić. Mamy za to cały nordycki panteon oryginalnie wpleciony w historię zwinnej zabójczyni, mamy pełen tajemnic związek, odkrywanie prawdy o samej sobie - lektura godna polecenia.