ebook: Szkoła Kotów. Tajemnica Kryształowej Groty - Jae-hong Kim,  Jin-kyung Kim

Szkoła Kotów. Tajemnica Kryształowej Groty - ebook

( )

Szkoła Kotów - Tom 1

Zachód ma swojego „Harry’ego Pottera”, Wschód ma „Szkołę Kotów”!

Jeśli zdecydujecie się sięgnąć po „Szkołę Kotów”, mam dla Was kilka wskazówek. Przede wszystkim nie dajcie się zmylić początkiem, który zapowiada typową historię przyjaźni chłopca i jego zwierzaka. Po drugie, chociaż wyda się Wam to dziwne, podążajcie za Saliksem i jego przyjaciółmi. Po trzecie, zacznijcie uważniej przyglądać się własnym pupilom – zwłaszcza tym, do których często przychodzi korespondencja.

Ja sam nie lubię kotów, a jednak z zainteresowaniem przeczytałem całą tę książkę na raz. Podejrzewam, że ma to związek z MAGIĄ. Magią dobrych powieści. „Szkołę Kotów” szczególnie polecam początkującym – może być fajnym wstępem zarówno do świata fantasy, jak i do czytania powieści. Ciekawa akcja, tajemnica, kocie gangi. Dla zaawansowanych będzie to wciągająca przygoda na długi wieczór.

Aleksy Krysztofiak

www.ksiazkinaczacie.blox.pl

 

Nagrodzona prestiżową nagrodą we Francji (Le Prix des Incorruptibles) „Szkoła Kotów” to pierwsza koreańska powieść fantasy!

Udostępnij:
Cena: 15,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
150 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Kwiaty Orientu ; ilość stron wydania papierowego: 172; cena wydania papierowego: 35,00 zł; data wydania: 01.11.2015;
Skomentuj ebooka "Tajemnica Kryształowej Grot"