ebook: Badacz potworów - Rick Yancey

Badacz potworów - ebook

( )

Są to tajemnice, których dotrzymałem. Powierzono mi je, a ja nigdy nie zdradziłem pokładanego we mnie zaufania. Jednakowoż ten, który mi je powierzył, nie żyje już i to od ponad czterdziestu lat. Ten, dzięki któremu poznałem owe tajemnice… Ten, który mnie ocalił… I za którego sprawą ciąży nade mną klątwa.

Tak zaczyna się opowieść Willa Henry'ego, sieroty i asystenta doktora, który pod przykrywką zwykłej pracy oddawał się nietypowej pasji: tropieniu potworów. Wychowany na brudnych ulicach mrocznego, okrytego wieczną mgłą miasta, Will szybko przywykł do pracy w trudnych warunkach. Nocne wezwania, szemrane interesy, dziwne układy z grabarzami - wszystko to mieściło się w zakresie normy. Pewnej nocy na stół w laboratorium trafiło częściowo pożarte ciało młodej kobiety. To wtedy po raz pierwszy Will zobaczył stworzenie zwane antropofagiem, istotę żywiącą się ludzkim mięsem.

Wyglądające jak ucieleśnienie nocnych koszmarów, antropofagi nawet w niewielkiej licznie stanowią śmiertelne zagrożenie. Gdy zaczną się rozmnażać i polować, żadna siła nie będzie w stanie ich powstrzymać. Will i jego mistrz muszą stanąć oko w oko z potworami, w które nie wierzy żaden rozsądnie myślący człowiek.

Udostępnij:
Cena: 31,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
310 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Jaguar ; ilość stron wydania papierowego: 343; data wydania: 2014-1-15;
Skomentuj ebooka "Badacz potworów"
Magdalena Księżyk 26.07.2016 10:06
Biorąc tę książkę miałam pewne obawy, czy mi się spodoba. Ale już po pierwszych stronach nie mogłam się wprost oderwać, dlatego żałuje, że nie mogłam jej czytać jednym ciągiem!
Zajebista książka. Ma w sobie niemal wszystko, czego potrzebowałam w książkach. Mogę śmiało powiedzieć, że właśnie na coś takiego czekałam. Dość długo nie mogłam znaleźć świetnego horroru, a tu znalazłam nie dość, że pełne chwile grozy i obrzydliwości to jeszcze zabawne momenty.
Polecam każdemu o mocnych nerwach ;).
Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu!!! ;)