ebook: Rodzinna wendeta - Tomasz Biedrzycki

Rodzinna wendeta - ebook

( )

Tajemnicze, brutalne zabójstwo. Młoda policjantka, rzucona w wir wydarzeń przez szowinistycznego szefa, nie trawiącego kobiet w mundurze. Mimo wszystkich przeciwności, dziewczyna radzi sobie całkiem nieźle. Gdy intryga nabiera kolorów, ogarniając przełożonego Torwickiej, okazuje się, że gra idzie nie tylko o rozwikłanie okoliczności morderstwa, ale również o stanowisko jej szefa... .

Opowieść dla ludzi o silnych nerwach. Drastyczne sceny +18

Udostępnij:
Cena: 14,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
140 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: E-bookowo ; ilość stron wydania papierowego: 135; data wydania: 2014-6-16;
Skomentuj ebooka "Rodzinna wendeta"
Malwina Rusiecka 19.12.2018 14:18
Dobrze zarysowana postać głównej bohaterki, świetnie skonstruowana fabuła, chociaż miejscami raczej chyba "dla dorosłych" - ale wszystko wypływa z treści, także nie jest dodawane nic na siłę jak w tych nieszczęsnych klonach 50 twarzy Greya. Cały czas coś się dzieje, a akcja trzyma w napięciu do ostatniej strony. Książeczkę przeczytałam z przyjemnością.
Barbara Sanowska 18.11.2018 14:00
Ciekawa koncepcja intrygi, wartka akcja, trzymając w napięciu do samego końca. Autor nie oszczędza postaci - ich wybory odbijają się nader boleśnie na nich samych - zaskakuje też zawieszenie losów co najmniej jednej z nich. Ciekawy jest też sam motyw młodej policjantki i upór, z jakim pokonuje kolejne przeciwności - i w śledztwie, i w życiu osobistym.
Romi Hanarski 20.10.2016 15:03
Kolejny przykład dobrej kryminalnej powieści. Podobnie jak w przypadku "Szkoły...". Tym razem jednak mamy do czynienia z zemstą. I to realizującą się w trakcie śledztwa. Trzyma w napięciu od pierwszej strony ( gdy znajdują się okaleczone zwłoki ) - aż do końca. Wyścig pomiędzy detektywami, a sprawcą owocuje konfrontacją. Nie mamy tu podziału na biało - czarne. Są wszelkie odcienie szarości, a cała sprawa - no cóż, ktoś do niej doprowadził, ktoś pchnął do takich, a nie innych działań.
Wartki język powieści wprowadza soczyste, naturalistyczne opisy.
Iwona Grabska 24.11.2015 14:46
Kryminał znakomity. Bohaterowie z krwi i kości. Niejednoznaczni, pełni wątpliwości, często niezwykle okrutni. Czyta się bardzo dobrze. Fabuła ma całą masę zakrętów i ciężko jest wytypować sprawcę - a o to chodzi :). A nawet gdy już wiemy co i jak, książka trzyma nas w niepewności do końca :)