ebook: 100 zabaw dla dzieci 3-letnich - Opracowanie zbiorowe

100 zabaw dla dzieci 3-letnich - ebook

( )
Dzięki opisanym w książeczce zabawom dziecko zdobywa nową wiedzę i rozwija różne umiejętności: poznaje własne ciało, ćwiczy ruch i kształci umiejętności wysławiania się, a także uczy się budować więź emocjonalną z rodzicami i rówieśnikami. Ze „100 zabawami” dzieci z pewnością nie będą się nudzić: wyszaleją się, wyśmieją, zrelaksują i poeksperymentują. Przedstawione tu propozycje zabaw nie wymagają specjalnych rekwizytów ani warunków - można je wykorzystać o każdej porze roku i niemal w każdym miejscu: w domu, na podwórku, w poczekalni u lekarza, w samochodzie czy w pociągu.
Książeczka zawiera 100 ciekawych i jednocześnie łatwych do zrealizowania pomysłów na mądrą, twórczą i wesołą zabawę z 3-letnim dzieckiem. Na każdej stronie zamieszczono opis jednej zabawy, wesoły rysunek, który ją ilustruje oraz ikonki graficzne informujące, jakie umiejętności ćwiczy i rozwija dziecko dzięki tej zabawie. Wśród propozycji znajdują się gry i zabawy ruchowe, artystyczne, słowne i  towarzyskie.
Udostępnij:
Cena: 11,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
119 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Siedmioróg ; ilość stron wydania papierowego: 112; cena wydania papierowego: 14,99 zł; data wydania: 2012-5-1;
Skomentuj ebooka "100 zabaw dla dzieci 3-letnich"