ebook: Pieniądze & Inwestycje. Wydanie kwiecień 2014 r. - Dorota Siudowska-Mieszkowska

Pieniądze & Inwestycje. Wydanie kwiecień 2014 r. - ebook

( )

Jak skutecznie chronić i pomnażać swój majątek? Czy chciałbyś mieć pewność, że Twój zgromadzony majątek nie straci na wartości? Pragniesz osiągać większe zyski niż te, które uzyskujesz na lokatach bankowych? Chcesz podejmować świadome decyzje finansowe?

Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania brzmią "tak", to musisz sięgnąć po miesięcznik "Pieniądze i Inwestycje".

Udostępnij:
Cena: 46,56 zł
46,09 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
460 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka ; ilość stron wydania papierowego: 16; cena wydania papierowego: 46,56 zł; data wydania: 2014-4;
Spis treści

1.AKTUALNOŚCI. MdM: w kwietniu zmienią się limity cen. Wysoko ustawione limity cen w woj. pomorskim będą obowiązywały do lipca, w pozostałych województwach do zmian dojdzie już w kwietniu.

2.Korzystne zmiany w IKZE: kwotowy limit wpłat. W tym roku każdy może odłożyć blisko 4.500 zł. W zamian, w zależności od tego, według jakiej skali rozlicza się podatek dochodowy, można liczyć na zwrot wynoszący od 800 do 1.400 zł.

3.GIEŁDA. Akcje, które warto kupić lub sprzedać w kwietniu. Przedstawiamy trzy portfele dla inwestorów z budżetem: 10 tys. zł, 50 tys. zł i 100 tys. zł.

4.WALUTY. Silny złoty nie zawsze sprzyja inwestorom. Wahania kursu naszej waluty mają znaczenie nie tylko dla wytrawnych graczy, ale także dla oszczędzających i inwestujących w złoto czy fundusze zagranicznych akcji i obligacji.

5.FUNDUSZE INWESTYCYJNE. Brak prowizji nie oznacza, że nasz zysk będzie większy. Krótkoterminowe promocje w przypadku funduszy inwestycyjnych mogą być interesujące w zasadzie wyłącznie dla osób, które chcą jednorazowo zainwestować większy kapitał.

6.INWESTYCJE ALTERNATYWNE. Inwestycja w whisky. Do lokowania kapitału w whisky zachęcają wyniki aukcyjne.

7.SZTUKA. Platery — dobry pomysł na inwestycję w sztukę. Aby kupić przedmiot, który może przynieść w przyszłości zysk, wystarczy tylko kilkaset złotych.

8.RYNKI ZAGRANICZNE. Analiza sytuacji na giełdach w USA, Wielkiej Brytanii i Czechach.

Ebooki polecane specjalnie dla ciebie
Skomentuj ebooka "Pieniądze & Inwestycje. Wydanie kwiecień 2014 r."