ebook: AlekSandra - Anna Bożena Zaniewska

Piotr ma prawie wszystko, czego człowiek może oczekiwać od życia.

Jest jeszcze młody i przystojny, a już bardzo sławny i ceniony jako wybitny specjalista w dziedzinie transplantologii. Do pełni szczęścia brakuje mu jedynie własnej rodziny, ale i to zdaje się być już tylko kwestią jednej poważnej rozmowy.

W dniu, w którym ma do niej dojść, następuje nieoczekiwana seria wydarzeń, zmieniających wszystko. Piotr staje przed wyborem, w którym żadne z rozwiązań nie jest do końca dobre.

Jakąkolwiek decyzję podejmie, skomplikuje ona jego życie osobiste w sposób trudny do opisania. Pod znakiem zapytania może również stanąć kariera Piotra, ponieważ swoim wyborem najprawdopodobniej wywoła burzę w świecie medycyny, etyki i filozofii.

Jaką decyzję podejmie młody lekarz i co z tego wyniknie?

Anna Bożena Zaniewska od wielu lat zajmuje się zagadnieniem natury człowieka i jego relacji ze światem zewnętrznym. Swoją wiedzę i doświadczenie miała możliwość zdobywać, studiując psychologię i filozofię, pracując zawodowo oraz podróżując. Szczególnym zainteresowaniem autorki, co ma odzwierciedlenie w niniejszej publikacji, jest tożsamość człowieka.

Udostępnij:
Cena: 19,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
190 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Novae Res ; ilość stron wydania papierowego: 51; cena wydania papierowego: 23,00 zł; data wydania: 2015-2-1;
Skomentuj ebooka "AlekSandra"
Malwina Rusiecka 19.12.2018 13:28
Ciekawa książeczka - chociaż dla mnie o wiele za krótka. Porusza ważne tematy, regularnie wykorzystywane politycznie - które są tematami z rzędu tych najważniejszych - życia i śmierci, bo transplantologia - to u nas jeszcze coś z pogranicza złego i dobrego i teorii spiskowych - a to gałąź medycyny ratująca życie wielu ludziom - już dziś. Sama książka - można by rzec, świetnie poprowadzona fabuła, wyraziste postaci. Natomiast całość krótka - za krótka!