ebook: Miasto Szkła - Cassandra Clare

Miasto Szkła - ebook

( )

W dwóch poprzednich tomach cyklu (Miasto Kości i Miasto Popiołów), poznaliśmy główną bohaterkę - Clary Fray - nastoletnią rudowłosą dziewczynę o skłonnościach do wpadania w tarapaty. Jej najlepszym i jedynym przyjacielem jest chłopak, matka jest roztrzepaną artystką, a miejscem rozrywki są ulice Manhattanu i nocne kluby. Tutaj tez Clary przeżywa szereg mrożacych krew w żyłach przygód, zyskuje nowych przyjaciół i nie tylko...

W kolejnym tomie, zatytułowanym Miasto Szkła, pośród chaosu wojny Nocni Łowcy będą musieli się zdecydować, czy podejmą walkę u boku wampirów, wilkołaków i innych Podziemnych... czy przeciwko nim. Również Jace i Clary muszą podjąć ważną decyzję: czy pozwolić sobie na zakazaną miłość?

Cassandra Clare nienawidzi pisać w domu, ponieważ rozpraszają ją telewizyjne reality show oraz jej dwa koty. Najchętniej pisze w kawiarniach i restauracjach. Lubi pracować w towarzystwie przyjaciół, którzy pilnują, by dotrzymała terminów. Jest fanką internetowych społeczności, ma swój profil na Facebooku i YouTube.

Udostępnij:
Cena: 36,94 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
369 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: MAG ;
Skomentuj ebooka "Miasto Szkła"
Magdalena Księżyk 26.07.2016 09:04
Świetna część. Chyba najlepsza z trzech poprzednich. Trochę mało było mi złego i mrocznego Sebastian'a/Jonathan'a, ale podejrzewam, że wcale nie zginął i pojawi się w kolejnych tomach :D.
Polecam gorąco!