ebook: Miasto Niebiańskiego Ognia - Cassandra Clare

Miasto Niebiańskiego Ognia - ebook

( )

Dary anioła - tom 6

Ciemność ogarnęła świat Nocnych Łowców. Chaos i destrukcja obezwładniają Nefilim, ale Clary, Jace, Simon i ich przyjaciele łączą siły, żeby walczyć z największym złem, z jakim kiedykolwiek się zetknęli. Brat Clary Sebastian Morgenstern systematycznie usiłuje zniszczyć Nocnych Łowców. Posługując się Piekielnym Kielichem, zmienia ich w istoty z koszmaru, rozdziela rodziny i kochanków, powiększa szeregi swojej armii Mrocznych. Nic na świecie nie jest w stanie go pokonać… ale jeśli Clary i jej drużyna wyprawią się do królestwa demonów, mogą mieć szansę…

Ludzie stracą życie, miłość zostanie poświęcona, cały świat się zmieni. Kto przeżyje w szóstej i ostatniej, wybuchowej części „Darów Anioła"?

Udostępnij:
Cena: 43,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
430 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: MAG ;
Skomentuj ebooka "Miasto Niebiańskiego Ognia"
Magdalena Księżyk 05.02.2017 20:50
Szósty tom Darów Anioła tak samo ekscytujący, emocjonujący i z mnóstwem akcji i ich zwrotów. Od pierwszych momentów nie mogłam się od tej części oderwać. I choć wiele razy wściekałam się za niesprawiedliwość i bezsensowną śmierć książka bardzo mi się podobała.
W którymś momencie musiałam ja na chwile odłożyć przez złość na Sebastiana, za to co zrobił, ale chętnie do niej wróciłam.
Poleciało mi tez kilka łez smutku po śmierci tych, których polubiłam z poprzednich części, albo tych, którzy musieli się poświęcić. Były też łzy radości i szczęścia.
A najbardziej podobała mi się końcówka ze szczęśliwym zakończeniem i Tessą Gray, którą tak bardzo uwielbiam.
GORĄCO POLECAM ! ! ! <3