ebook: GROM.PL Prawdziwa historia - Część pierwsza - Jarosław Rybak

GROM.PL Prawdziwa historia - Część pierwsza - ebook

( )

Walka z gangsterami w Polsce

Zobacz, jak wygląda życie specjalsów!

Pierwsza część bestsellerowego GROM.PL, opowiadająca o nieznanych początkach GROM: formowaniu się jednostki, szkoleniach, pierwszych misjach, między innymi w kraju. Lektura pozwala zobaczyć, jak wiele się zmieniło od momentu powołania jednostki, kiedy podlegała ona jeszcze MSW.

W ebooku znajdują się relacje komandosów i świadków historii. Kilkaset kolorowych, dobrej jakości – często jeszcze niepublikowanych - fotografii. Wygodny i przejrzysty podział tematyczny. To okazja, by zajrzeć za kulisy słynnych akcji i przekonać się, jak było naprawdę. 

Wersja papierowa GROM.PL ukazała się w połowie 2005 r., GROM2.PL – w 2009 r. Od pierwszego wydania minęło więc prawie dziewięć lat, a czytelnicy nadal są bardzo zainteresowani tymi książkami. Zawierają one bowiem najpełniejszy opis działań komandosów GROM-u!

Dla wygody Czytelników ebook został podzielony na trzy części. Docelowo pojawi się jeszcze czwarta - „Powrót do Afganistanu”, poświęcona działaniom zespołu znanego jako Task Force-49.

Ebook dostępny tylko w koobe.

Z uwagi na duży rozmiar pliku, zalecamy wgrywanie go na czytnik przez kabel, nie opcją “Wyślij na Kindle”.

Udostępnij:
Cena: 9,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
99 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: CreatioPR ; data wydania: 19.03.2014;
Skomentuj ebooka "Walka z gangsterami w Polsce - GROM.PL Prawdziwa historia - część pierwsza"
Jacek MARCIUCH 18.01.2015 18:44
Spodziewałem się opisów jak jednostka GROM szturmuje gangsterów, a niestety jest niestety mała wzmianka że taka historia miała miejsce. Większą część stanowi opowieść o powstaniu tejże jednostki , przygotowaniu do akcji, specyfikacje wyposażenia ale o gangsterach 0,5 %.
Artykuły i recenzje

Co czytać w marcu?

24.03.2014

Wybieramy najciekawsze nowości marca: zobaczcie, co warto przeczytać!

 

Biografie i wspomnienia: Kartki z dziennika doktora Twardego - wspomnienia z getta i z partyzantki. Niesamowity dokument niezwykłego życia autora i burzliwych czasów.

 

Powieść obyczajowa: Dziewczyny do wynajęcia - kiedy wydaje Ci się, że wszystko w Twoim życiu jest w miarę poukładane, pora na solidnego kopa od losu. To spotyka Zuzannę, której życie sypie się w jednej chwili: traci pracę i narzeczonego, a w końcu musi zamieszkać z siostrą. Jednak to dopiero początek komplikacji: bohaterka zostaje wplątana w intrygę…

Więcej...

Ebookowa wersja dwóch bestsellerów GROM.PL oraz GROM2.PL – najpopularniejszych książek poświęconych najsłynniejszej polskiej jednostce specjalnej. Relacje komandosów i świadków historii. Kilkaset kolorowych, dobrej jakości – często jeszcze niepublikowanych - fotografii. Wygodny i przejrzysty podział tematyczny.

Wersja papierowa GROM.PL ukazała się w połowie 2005 r., GROM2.PL – w 2009 r. Od pierwszego wydania minęło więc prawie dziewięć lat, a czytelnicy nadal są bardzo zainteresowani tymi książkami. Zawierają one bowiem najpełniejszy opis działań komandosów GROM-u!

Dla wygody Czytelników ebook został podzielony na trzy części. Docelowo pojawi się jeszcze czwarta - „Powrót do Afganistanu”, poświęcona działaniom zespołu znanego jako Task Force-49.

Podział nie jest przypadkowy. Ostatnie lata przyniosły olbrzymie zmiany w działaniach specjalnych. Warto więc przeczytać o początkach: pierwszych selekcjach, zagranicznych instruktorach, szkoleniu, tajnych operacjach prowadzonych w Polsce, gdy GROM podlegał Ministerstwu Spraw Wewnętrznych, pierwszych misjach zagranicznych. O tym jak standardy GROM-u upowszechniano w wojsku i innych służbach mundurowych.

Więcej...