Drodzy,
Przedstawiamy wyniki konkursu Czytanie: 802% normy. Cieszymy się, że tak wielu z Was zechciało wziąć udział w tej akcji. Czytanie Waszych wpisów było dla nas wielką radością.
Zanim zdradzimy, komu chcemy podarować kindle, kilka uwag odnośnie do systemu oceniania:
1 Nie ocenialiśmy całokształtu blogów, ale jedynie 3 przeznaczone do oceny notki.
2 Nie była dla nas istotna „jakość” książki, którą czytaliście, ważne było, jak o niej piszecie. Czasem słabe książki prowokują fajne, twórcze interpretacje, bywa odwrotnie. Dlatego dobór lektur – o ile spełniał wymogi regulaminu – nie miał dla nas znaczenia.
3 Zwracaliśmy dużą uwagę na styl, sposób komunikowania się z Czytelnikami, a także na to, co zostało przez Was „wyczytane”.
Najchętniej czytaliście Anię z Zielonego Wzgórza (tak, wiemy, że to przez Aniowe wyzwanie ;), a także McCarthy’ego, sporo Waszych tekstów recenzowało reportaże.
A kindle wędrują do autorów blogów:
http://zielonowglowie.blogspot.com/
http://tanieczytanie.tumblr.com/
http://zabookowany.blogspot.com/
Było nam bardzo ciężko wybrać tylko troje z Was.
Wierzymy, że Wasza przygoda z koobe jeszcze się nie kończy: już planujemy kolejne projekty i mamy nadzieję na Wasz udział.
P.S. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo niebawem.