ebook: Odyssey One: Rozgrywka w ciemno - Evan Currie

Odyssey One: Rozgrywka w ciemno - ebook

( )

Odyssey One - Tom 1

Korzystając z najnowszej technologii, umożliwiającej podróże międzygwiezdne, okręt badawczy „Odyseja” wyrusza w dziewiczy rejs. Lecz kosmos nie jest tak pusty, jak może się wydawać z perspektywy naszej planety. „Odyseja” trafia prosto w środek konfliktu między dwoma rasami. Załoga okrętu staje w obliczu śmiertelnie groźnego, bardzo potężnego i znakomicie wyposażonego przeciwnika. Dysponuje o wiele mniej zaawansowaną technologią, lecz musi sobie radzić za pomocą tego, co posiada. Ale czy podoła wyzwaniu? I jakie będą konsekwencje poczynań Ziemian? Czy odwaga, poświęcenie i ludzka inteligencja są w stanie zniwelować dystans cywilizacyjny?
Lasery, torpedy impulsowe, ataki i uniki, gonitwy myśliwców, krwawe starcia na powierzchni planety… Akty odwagi i poświęcenia. Wszystko to znajdziesz w pierwszej części cyklu stworzonego przez Evana Currie. Autor w doskonały, wręcz magnetyzujący sposób przedstawia dokładnie przemyślane uniwersum i świetnie prowadzi akcję, sprawiając, że trudno oderwać się od książki, a po zakończeniu ma się ochotę na więcej… i jeszcze więcej.

 

Udostępnij:
Cena: 34,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
349 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Drageus ;
Skomentuj ebooka "Odyssey One: Rozgrywka w ciemno"
Piotr Rosiak 01.02.2014 11:09
Książka bardzo przyjemna. Dobrze się ją czyta i naprawdę szybko. Przeczytałem ją w cztery dni. Nie jest to może jakaś wybitna pozycja, ale autor zawarł w niej kilka ciekawych pomysłów. Mi się bardzo podobała. Czekam aż pojawią się kolejne części.