ebook: Burza słoneczna - Asa Larsson

Pierwsze śledztwo Rebeki Martinsson

W świątyni zboru Źródła Mocy zostaje bestialsko zamordowany Wiktor Strandgård, aktywny działacz religijny. Zmasakrowane zwłoki znajduje siostra ofiary, która niezwłocznie zawiadamia policję i… znika. Rytualny mord? Walka o wpływy w zborze? Prywatne porachunki? W śledztwo angażuje się komisarz Anna Maria Mella.

W tym samym czasie w Kirunie pojawia się Rebeka Martinsson, prawniczka ze Sztokholmu, którą jeden telefon zmusił do powrotu w rodzinne strony. Wkrótce zaczynają wychodzić na jaw mroczne tajemnice rodzin pastorów…

Burza słoneczna to pierwsza, najbardziej osobista książka Åsy Larsson — bestsellerowej pisarki, trzykrotnie wyróżnionej przez Szwedzką Akademię Kryminału.Dotychczas brakująca część serii o Rebece Martinsson, w którą na potrzeby ekranizacji wcieliła się Izabella Scorupco. Światowy bestseller, polecany przez Oprah Winfrey — autorkę zestawienia  „Kryminały, które każda myśląca kobieta powinna przeczytać”.   

Jeśli chcesz dowiedzieć się prawdy o autorce, przeczytaj jej pierwszą książkę.

Åsa Larsson

Prawdziwej przyjemności dostarcza szczegółowy opis tego zimnego, ciemnego i obcego świata.

Oprah.com

To książka, od której nie sposób się oderwać i w której napięcie nieustannie rośnie, aż do brutalnego rozwiązania.

„Svenska Dagbladet”

Udostępnij:
Cena: 26,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
260 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Skomentuj ebooka "Burza słoneczna"
Artykuły i recenzje
Wirtualna Biblioteka Krakowa

Spróbujcie wyobrazić sobie jakąś nudną sytuację: czekanie na tramwaj, w kolejce, na znajomego, który się spóźnia… Dzięki akcji Krakowskiego Biura Festiwalowego te momenty będzie się dało lepiej wykorzystać – na lekturę!

Książkom potrzeba więcej miejsca w przestrzeni miasta. Miasto powinno być przyjazne czytelnikom.  Dlatego powstała akcja Wirtualna Biblioteka Krakowa, promująca wykorzystanie nowych technologii do czytania. W największych miastach Polski znajdziecie od dziś plakaty, za pomocą których możecie ściągnąć darmowe fragmenty wybranych książek. Zapoznacie się z nowościami wydawniczymi, zobaczycie, czemu warto się przyjrzeć… 

Więcej...