ebook: Zwyczajne życie - Joanna Chmielewska

Zwyczajne życie - ebook

( )

Książka napisana lekko i z humorem, który tak bardzo cechuje Chmielewską, że można ją czytać w ramach relaksu. Jak zwykle główni bohaterowie przeżywają niesamowite historie, muszą rozwiązywać zawikłane tajemnice i popadają w rozliczne tarapaty.

Udostępnij:
Cena: 29,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
299 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Klin ;
Skomentuj ebooka "Zwyczajne życie"
elunia113 09.02.2014 22:08
Pierwsza część przygód Tereski i Okrętki. Prześmieszna historia o przygodach dwóch zwariowanych dziewczyn, jak zwykle u Chmielewskiej - wątek kryminalny stanowiący idealne dopełnienie akcji, mnóstwo niesamowitych zbiegów okoliczności, delikatny wątek miłosny. Humor, brawura, tajemnica - to przepis Joanny Chmielewskiej na dobrą powieść - tym razem w wersji light, bo książka pisana z myślą o młodzieży. Mimo to - fani autorki się nie zawiodą!
Artykuły i recenzje
CHmielewska

Kiedy porównywano ją do Agathy Christie, nie traktowała tego poważnie. “Takie porównanie zupełnie nie ma sensu. Bo ona pisała kryminał jako kryminał. Uczciwie. Obmyślała go sobie. Zasadnicza treść była związana ze zbrodnią, a u mnie to jest takie fiu-bździu. Agatha nie byłaby zadowolona, gdyby mnie do niej porównać. A i ja wiem, że nie zasługuję”. 

Właśnie za to ją kochamy ją: za dystans do siebie i poczucie humoru. Jej książki bawią i trzymają w napięciu. Co tu więcej gadać?

Wybraliśmy dla Was cytaty z tej Autorki: nie ma siły, żeby nie poprawiły Wam humoru!

 

Więcej...