ebook: Kocham Nowy Jork - Isabelle Lafléche

Przebojowa i  nieprzewidywalna prawniczka paryżanka kontra wielkie nowojorskie kancelarie. Świat, do którego warto zajrzeć i poczuć się jak w filmowej opowieści.

Daria Widawska 

Catherine, trzydziestoletnia prawniczka z Paryża, rozpoczyna pracę na Wall Street w nowojorskim oddziale swojej firmy. Szybko przekonuje się, że biurowe życie pełne jest dworskich intryg. Złośliwe zlecenia koleżanek z pracy, drobne wpadki, podejrzane spojrzenia – we wszystkich kłopotach nie zawodzi jej optymizm i perfumy Diora w torebce.  Kocham Nowy Jork to dynamiczna, wciągająca opowieść o nowoczesnej kobiecie, która zdobywa wielki świat. Jak to robi? Przede wszystkim nigdy nie przestaje być sobą.

Książka Laflèche (wziętej prawniczki, która postanowiła rzucić karierę bizneswoman) to jednocześnie zabawny i przenikliwy portret życia największych graczy na scenie Manhattanu. Kanadyjska pisarka ukazuje kulisy Wall Street – miejsca intryg i nieczystych zagrań.

„Dziennik Bridget Jones”, „Ally McBeal”, „Seks w wielkim mieście” – wszystko , co w nich najlepsze,  znajdziecie w tej książce.

Udostępnij:
Cena: 26,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
260 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Skomentuj ebooka "Kocham Nowy Jork"
Mar Cieszk 14.01.2014 14:19
dla mnie cała ta książka streszcza się w zdaniu : „Dziennik Bridget Jones”, „Ally McBeal”, „Seks w wielkim mieście” – wszystko , co w nich najlepsze, znajdziecie w tej książce. Miks klisz: lekki, przyjemny, ale niewiele po lekturze zostaje
Dom Micz 13.01.2014 19:42
noo, ciekawa jestem. może jak uzbieram dużo punktów to przeczytam - na pewno zrobiłabym to z miłą chęcią. nawet myślę, że jak opis fajny, to jeszcze fajniejsze wnętrze :) aale pewnie się myle. nigdy nie znałam sie na ludziach, ale myślę, że książki ( te fajne książki ) potrafię wyłapać że tak powiem w tłumie :) noo, także czekam czekam , aż uzbieram punkty i pobieram od razu! nie ma na co czekać! . może na innych stronkach się coś znajdzie :P ale jak tą książkę ktoś już czytał, to niech skomentuuje tak bardzooo prooooooszę :) myśle, że sie spodoba :)