ebook: Porządek musi być! -

Porządek musi być! - ebook

( )

Olbrzymy i Krasnale cz.3.

Polecamy wszystkim dzieciom tę wspaniałą książeczkę opowiadającą o przygodach zabawnych krasnali, ich przyjaciela olbrzyma o imieniu Ojejek i leśnych zwierzątek mieszkających w baśniowej krainie zwanej „Krasnalowem”, którą rządzi mądry król Krasnolud Wielki.

Bajeczka składa się trzech oddzielnych opowiadań: „Magiczny napój”, „Gród bobrów” i „Loteria dla maluchów”.

 Ciekawa treść, napisana niezwykle pogodnym i przyjaznym dla dzieci językiem, piękne kolorowe ilustracje zachwycą nie tylko małych czytelników, ale sprawią radość również ich rodzicom.

Udostępnij:
Cena: 4,19 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
41 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: O-Press ; ilość stron wydania papierowego: 28; data wydania: 2011;
Skomentuj ebooka "Porządek musi być!"
Tralalalalalala 25.06.2013 22:35
Naprawdę świetna książka dla dzieci, nie ma w niej żadnych drastycznych scen, nie musimy obawiać się, że z powodu tej książki nasze dzieci zaczną się agresywnie zachowywać. Wspaniała książeczka, zabierze ona czytelnika w świat magii, który szybko nie pozwoli o sobie zapomnieć, opowieść ta pobudzi wyobraźnię naszej pociechy i na pewno dzięki niej nasze dziecko będzie jeszcze bardziej kreatywne, która matka by tego nie chciała. Moje dziecko od razu pokochało wszystkich krasnali. Polecam.
Pharea 07.06.2013 08:41
trzecia częśc z cyklu opowieści o olbrzymach i krasnalach. Jak zwykle książka zawiera przepięne ilustracje. Po raz kolejny dzieci bedą miały okazję spotkać znanego juz z wcześniejszych ksiażek olbrzyma Ojejka, a także wiele krasnoludków. Książka bardzo przyjemna w odbiorze, łatwa w zrozumieniu, spodoba się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom, zawiera w sobie również naukę. Bardzo dobra do poczytania do poduszki. Polecam wszystkim rodzicom