ebook: Wielkie wydarzenia -

Wielkie wydarzenia - ebook

( )

Olbrzymy i Krasnale cz.2.

Polecamy wszystkim dzieciom tę wspaniałą książeczkę opowiadającą o przygodach zabawnych krasnali, olbrzyma o imieniu Ojejek i leśnych zwierzątek mieszkających w bajkowej krainie zwanej „Krasnalowem”.

Bajeczka składa się trzech oddzielnych opowiadań: „Jagodowa niespodzianka”, „Taras widokowy” i „Sąd nad liskiem”.

Ciekawa treść napisana niezwykle pogodnym i przyjaznym dla dzieci językiem, piękne kolorowe ilustracje zachwycą nie tylko małych czytelników, ale sprawią radość również ich rodzicom.

Udostępnij:
Cena: 4,19 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
41 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: O-Press ; ilość stron wydania papierowego: 28; data wydania: 2011;
Skomentuj ebooka "Wielkie wydarzenia"
Tralalalalalala 25.06.2013 22:52
Naprawdę świetna książka dla dzieci, nie ma w niej żadnych drastycznych scen, nie musimy obawiać się, że z powodu tej książki nasze dzieci zaczną się agresywnie zachowywać. Wspaniała książeczka, zabierze ona czytelnika w świat magii, który szybko nie pozwoli o sobie zapomnieć, opowieść ta pobudzi wyobraźnię naszej pociechy i na pewno dzięki niej nasze dziecko będzie jeszcze bardziej kreatywne, która matka by tego nie chciała. Moje dziecko od razu pokochało wszystkich krasnali. Polecam.
Pharea 07.06.2013 12:15
Druga część świetnej ksiażki dla dzieci. "Wielkie wydarzenia" znów zabierają najmłodszych na wyprawę do Krasnalowa. po raz kolejny możemy tu spotkać przyjaciół krasnali idobrze nam znanego z pierwszej części olbrzyma Ojejka. Całość (jak z resztą wszystkie części) napisana prostym i zrozumiały językiem, oraz okraszona przepięnymi i niezwykle barwnymi ilustracjami. Cała seria idealna na czytanie do poduszki lub jako książka na podróż. Dzieci będą zachwycone