ebook: Co słychać w Krasnalowie? -

Co słychać w Krasnalowie? - ebook

( )

Olbrzymy i Krasnale cz.1.

Historia ta dzieje się w „Krasnalowie”, czyli jak sama nazwa wskazuje, w królestwie krasnali, którym rządzi król Krasnolud Wielki. Życie pracowitych krasnali byłoby bardzo spokojne, a nawet nudne, gdyby nie fakt, że jednym z mieszkańców królestwa był olbrzym Ojejek. Pewnego dnia przybył do niego w odwiedziny jego równie olbrzymi kuzyn Pękatek.

Co się wydarzyło? Jak potoczyły się przygody krasnali i olbrzymów? Koniecznie musicie się dowiedzieć i przeczytać tę niezwykle ciekawą książeczkę. Całej opowieści towarzyszą przepiękne kolorowe ilustracje.

Udostępnij:
Cena: 4,19 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
41 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: O-Press ; ilość stron wydania papierowego: 28; data wydania: 2011;
Skomentuj ebooka "Co słychać w Krasnalowie?"
Tralalalalalala 25.06.2013 22:10
Naprawdę świetna książka dla dzieci, nie ma w niej żadnych drastycznych scen, nie musimy obawiać się, że z powodu tej książki nasze dzieci zaczną się agresywnie zachowywać. Wspaniała książeczka, zabierze ona czytelnika w świat magii, który szybko nie pozwoli o sobie zapomnieć, opowieść ta pobudzi wyobraźnię naszej pociechy i na pewno dzięki niej nasze dziecko będzie jeszcze bardziej kreatywne, która matka by tego nie chciała. Moje dziecko od razu pokochało wszystkich krasnali. Polecam.
Pharea 06.06.2013 19:35
Przepiękna książka dla dzieci, która idealnie nadaje się na czytanie na dobranoc, Dzieki pokochają opowieści z Krasnalowa i będą chciały słuchać bajek co wieczór. Życie Krasnali jest niezwykłe, a olbrzymy Ojejek i Pękatek są sympatyczne nie tylko z nazwy. Idealna książka dla dzieci młodszych i starszych. Wszystkie będą nią zachwycone. Kolorowe ilustracje dopełniają tą książkę idealnie. Przygody krasnali i olbrzymów niosą ze sobą naukę dla dzieci i będą doskonałą pozycją, do której można często wracać. Polecam