ebook: Bajki - Charles Perrault

Bajki - ebook

( )

W świecie baśni Perraulta wszystko jest możliwe: ten, kto był brzydki, staje się piękny, a głupiec dzięki sile miłości zdobywa mądrość. Królewna podejmuje prace jako służąca, by ukryć się przed złym władcą. Maleńki chłopczyk ratuje swoich braci przed olbrzymem w siedmiomilowych butach. Nad baśniową krainą rządu sprawują wróżki, czarodziejki, ale jest też zła czarownica… Chcesz dowiedzieć się, dlaczego Czerwony Kapturek zawsze zbacza z drogi I w jaki sposób Kot w butach pokonał potężnego czarodzieja Chcesz poznać sposób na uszycie sukni w kolorze pogody – przeczytaj te basnie!

Udostępnij:
Cena: 8,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
89 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Zielona Sowa ; ilość stron wydania papierowego: 72; data wydania: 2008;
Spis treści

Czerwony Kapturek

Kopciuszek

Śpiąca królewna

Kot w butach

Paluszek

Wróżki

Knyps z czubkiem

Oośla skórka

Koniec

Skomentuj ebooka "Bajki"
YoAnna 28.05.2013 20:11
Zestaw bardziej i tych trochę mnie znanych bajek dla dzieci. Ciekawe historie z morałem, które jednocześnie bawią, uczą i pokazują, o co w życiu dbać, a na co uważać. Większość z nich ma pozytywny wydźwięk, więc nie powinny zasmucić małych odbiorców. Zachęcam rodziców, by przekazali swoim pociechom dobro, jakie leży w treści tych baśni. Wspólne czytanie będzie dobrym sposobem na spędzenie czasu razem.
Pharea 20.05.2013 19:08
Zbiór najpiękniejszych bajek dla dzieci zilustrowanych przepięknymi obrazkami. Książka, do której Twoje dzieci będą chciały wracać co noc, i której w końcu nauczą się na pamięć, Przepiękne bajki z morałem nauczą Twoje dzieci tego by być dzielnym w życiu i powiedzą im w przepiękny sposób jakie wartości należy w życiu najbardziej cenić. Bajki, które na całe życie zapadną im w pamięć i do których kiedyś będą mogły wrócić czytając je swoim dzieciom. Polecam wszystkim rodzicom, których maluchy nie mogą zasnąć bez bajki na dobranoc