ebook: Dziadek do orzechów - E. T. A. Hoffmann

Ten utwór nie jest chroniony prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza, że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać.
Jeśli utwór opatrzony jest dodatkowymi materiałami (przypisy, motywy literackie etc.), które podlegają prawu autorskiemu, to te dodatkowe materiały udostępnione są na licencji Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.

Udostępnij:
Cena: 0,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
0 punktów koobe !
Wydawnictwo: WolneLektury.pl ;
Skomentuj ebooka "Dziadek do orzechów"
YoAnna 20.05.2013 16:51
Już dawno minęła czasy mego dzieciństwa, jednak wciąż sa bajki, do których lubię powracać. „Dziadek do orzechów” jest właśnie jedna z nich. Fascynująca historia o budzących się do życia zabawkach i ich perypetiach. Jest w tej historii strach, ale i otucha. Wersje telewizyjne nie oddają całego piękna zawartego w papierowym pierwowzorze. Lubię tę opowieść i jej bajkowość. Świetnie czyta się zwłaszcza przed świętami.
katicaa88 26.03.2013 21:50
Niezwykła historia w której zabawki ożywają. Kolejna baśń, którą koniecznie trzeba przeczytać najmłodszym, jak również można przypomnieć sobie.
Agnieszka Kolano 25.03.2013 12:52
Jak byłam mała, przerażał mnie Król Myszy. Zachwycała słodka, cukierkowa kraina, gdzie władcą był Czekoladowy Król. Fascynowała historia o księżniczce Pirlipacie. A klimat oczekiwania na gwiazdkowe prezenty, przepięknie oddany na samym początku bajki, jest mi tak bliski, że aż mój.
Ignam 21.03.2013 02:37
Mój stary egzemplarz, jeszcze z ilustracjami Szancera jest całkowicie zaczytany. Prawie się rozlatuje. Pora przejść na wersję cyfrową. Bo to jest jedna z tych książek, do których się wraca.