ebook: [Wstęp do Bajek i przypowieści - Dedykacja] - Ignacy Krasicki

[Wstęp do Bajek i przypowieści - Dedykacja] - ebook

( )

Ten utwór nie jest chroniony prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza, że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać.
Jeśli utwór opatrzony jest dodatkowymi materiałami (przypisy, motywy literackie etc.), które podlegają prawu autorskiemu, to te dodatkowe materiały udostępnione są na licencji Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.

Udostępnij:
Cena: 0,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
0 punktów koobe !
Wydawnictwo: WolneLektury.pl ;
Skomentuj ebooka "[Wstęp do Bajek i przypowieści - Dedykacja]"
Tralalalalalala 21.06.2013 23:38
a komentuję, bo tak lubię!
Tralalalalalala 21.06.2013 23:38
Szczerze mówiąc przeczytałam to, a jedyne co w komentarzy zawarłam to kwestia taka, że moim zdaniem nie jest to istotne dla przeciętnego czytelnika, jakim jestem i nie sądzę żeby było warte czytania. W sumie przeczytanie mniej więcej jednego zdania mimo wszystko nie sprawia mi jakiegoś ogromnego kłopotu, a zapoznanie się z tym po prostu mi wiele nie dało i tyle.
Dark Noise 21.06.2013 18:09
Skoro nie czytałaś, to po co komentujesz?
Tralalalalalala 21.06.2013 17:10
No cóż w sumie śmieszna sprawa, że w ogóle coś takiego tutaj się znalazło, ponieważ w zasadzie w dedykacji tej nie ma żadnej szczególnej treści, oczywiście wstęp ten odgrywa również ważną rolę w kwestii symbolicznej. No cóż ja tam bym tego nie czytała bo jest to cytat, którego treść można poznać tylko dzięki umieszczonemu poniżej przypisowi, w związku z tym nie polecam tego nikomu, no bo po co coś takiego czytać.