ebook: Sen nocy letniej - William Shakespeare (Szekspir)

Ten utwór nie jest chroniony prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza, że możesz go swobodnie wykorzystywać, publikować i rozpowszechniać.
Jeśli utwór opatrzony jest dodatkowymi materiałami (przypisy, motywy literackie etc.), które podlegają prawu autorskiemu, to te dodatkowe materiały udostępnione są na licencji Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0.

Udostępnij:
Cena: 0,00 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
0 punktów koobe !
Wydawnictwo: WolneLektury.pl ;
Skomentuj ebooka "Sen nocy letniej"
Tralalalalalala 20.06.2013 18:36
Kolejny fantastyczny dramat Szekspira. Chyba każdy może polubić te książki i czytać je bez problemu, dodatkowo dzieło to potrafi być momentami zabawne, wzbudza w czytelniku rozmaite emocje, które bez problemu mogą rozbudzić wyobraźnię każdego człowieka. Historia przedstawiona w książce jest niezwykle dowcipna, pełna humoru, a także szekspirowskiej magii, która może zadziałać na każdego i przenieść go do świata przedstawionego.
Pharea 09.05.2013 11:05
Przezabawna komedia Shakespeare'a, przy której na prawdę można się pośmiać. Kilka słów o fabule: akcja dzieje się w starożytnych Atenach w czasie nocy Świętojańskiej. Autor nakreśla historię trzech par Hermii i jej narzeczonego Lizandra, Heleny zakochanej w Demetriuszu oraz króla elfów Oberona i nieposłusznej królowej elfów Tytanii. Czyta się niesamowicie szybko, więc warto poświęcić temu chwilkę. Poza tym zachęcam do obejrzenia w jakiejkolwiek ekranizacji lub do udania się po prostu do opery - przepiękna muzyka.
Cezary Kolczuga 01.04.2013 08:08
Komedia Szekspira tchnąca radością, dowcipem i magią. Historia wesoła, ale przemycająca kilka refleksji (np. na temat konfliktu między miłością a rozsądkiem). Dla każdego.
Artem 26.03.2013 16:58
Sztuka przedstawia historię trzech par. Główna część fabuły rozgrywa się w lesie, do którego uciekają kochankowie. Las ten jest pełen elfów i magicznych leśnych duchów. Jest to pozytywna, wesoła historia ze szczęśliwym zakończeniem.
Aleksandra Skibińska 20.03.2013 18:29
Magiczna, urokliwa książka. Chciałabym się znaleźć kiedyś na dworze Króla Wróżek.