ebook: Między Majdanem a Smoleńskiem - Paweł Kowal,  Piotr Legutko,  Dobrosław Rodziewicz

Rozmowa dwóch doświadczonych dziennikarzy z Pawłem Kowalem, bliskim współpracownikiem prezydenta Lecha Kaczyńskiego, europosłem i prezesem partii Polska Jest Najważniejsza, dotyczy przede wszystkim Wschodu. Kowal, prawdziwy ekspert w tej dziedzinie, podkreśla, że stosunki ze wschodnimi sąsiadami powinny stanowić priorytet w naszej polityce zagranicznej. Na kartach Między Majdanem a Smoleńskiem znajdziemy oryginalne refleksje na temat Ukrainy, Białorusi, Rosji i Gruzji oraz barwne sylwetki polityków jemu znanych osobiście, a nam – z pierwszych stron gazet. Paweł Kowal jawi się w tej książce nie tylko jako politolog i historyk, ale również jako podróżnik i publicysta. W książce znajdą się relacje ze spotkań międzynarodowych i zakulisowych rozmów, prognozy i scenariusze na przyszłość, wreszcie relacje naocznego świadka z dramatycznych wydarzeń wokół katastrofy smoleńskiej.

Z Pawłem Kowalem rozmawiają Piotr Legutko i Dobrosław Rodziewicz.

Udostępnij:
Cena: 24,90 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
249 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie ; ilość stron wydania papierowego: 296; cena wydania papierowego: 32,90 zł; data wydania: 2012-11-29;
Skomentuj ebooka "Między Majdanem a Smoleńskiem"
Artem 02.04.2013 20:31
Paweł Kowal miał wnieść powiew świeżości na prawą stronę sceny politycznej. Jednak w opinii wielu popełnił falstart i teraz płaci tego cenę. Osobiście byłem sceptycznie nastawiony do jego osoby, ale po lekturze tej książki myślę i mam nadzieję, że uda mu się wejść do gry o najważniejsze stanowiska.