ebook: Bajki rozśmieszajki - Tamara Michałowska

Bajki rozśmieszajki - ebook

( )

Jak zachęcić dziecko do czytania? To proste! Pokazując mu, że czytanie jest pasjonujące, radosne, mądre, kolorowe, rozśmieszające. Czyli wręczając dziecku tę oto cudowną książkę.

"Bajki rozśmieszajki" nadają się doskonale na pierwszą lekturę dla dzieci zaczynających czytać. Z powodzeniem mogą być także czytane najmłodszym wielbicielom książek. Opowiadają one o niezwykłych przygodach pięciorga bohaterów: zapomnianej lokomotywy, latającej krowy, słonia Pyrrusa, odkrywcy skarbu Andrzeja i podróżnika Jana. Napisane są pięknym, a zarazem pełnym życia językiem. Jest w nich dużo akcji i humoru, równocześnie niosą w sobie wiele mądrości.

Książka została bogato zilustrowana przez uwielbianego w Polsce i za granicą artystę Artura Piątka. Jego praca wyróżnia się świetnym warsztatem, a zarazem tryska radością i dobrymi emocjami.

Spis bajek:

  • Lokomotywa i strongmani
  • Latające krowy
  • Zawrotna kariera słonia Pyrrusa
  • Skarb Wielkiego Chana
  • Wymarzona podróż

Seria Moje ulubione bajki jest żywą witryną polskiej literatury dziecięcej. Wydawane są w niej najciekawsze utwory dla najmłodszych dzieci. Są to utwory napisane przez żyjących polskich autorów, a ilustrowane przez aktualnie tworzących polskich ilustratorów. Dzięki temu książki poruszają tematy i problemy najbliższe polskiemu
dziecku. Są przy tym napisane piękną polszczyzną i osadzone w polskich realiach i tradycjach. Sięgając po Moje ulubione bajki czytelnik nie tylko dokonuje wartościowego wyboru, jednocześnie przyczynia się do przetrwania i rozwoju polskiej literatury i kultury.

Udostępnij:
Cena: 14,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
149 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Siedmioróg ; ilość stron wydania papierowego: 104; data wydania: 2012-12-1;
Skomentuj ebooka "Bajki rozśmieszajki"
Pharea 10.06.2013 11:52
Doskonała pozycja dla wszystkich dzieci. Zbiór zawiera w sumie piec bajek rozśmieszajek: Lokomotywa i strongmani, Latające krowy, Zawrotna kariera słonia Pyrrusa, Skarb Wielkiego Chana i Wymarzona podróż. Mamy tu niebanalne, wesołe przygody, a dziecko nie ma prawa się nudzić, ponieważ mnóstwo się dzieje i mały słuchacz (czytelnik) jest bez reszty pochłonięte, zasłuchane, zafascynowane i zachwycone ilustracjami. Nasza ulubiona bajka to "Latające krowy" - polecam wszystkim rodzicom
Cezary Kolczuga 20.04.2013 08:18
Świetna pozycja dla dzieci. Swoje zadanie rozbudzania w dzieciach przyjemności czytania spełni ta książka jednak tylko w wersji papierowej. Obrazki dodatkowo zachęcą.
Aleksandra Skibińska 20.04.2013 08:02
Bardzo mi się spodobała. Bajeczki są piękne, radosne i naprawdę urocze. Do tego opatrzone pięknymi obrazkami.
Daria Zychowicz-Kluba 20.03.2013 15:10
Książka za którą rozejrzę się w wydaniu papierowym. Podejrzewam, że nada się świetnie do rozbawiania i zajmowania czasu mojej córki, przy okazji ucząc jej miłości do książek.