ebook: Tajemnicza gwiazda - Nora Roberts

Seth, policyjny detektyw, dostaje pilne wezwanie. Ktoś włamał się do rezydencji Grace Fontaine, znanej z licznych skandali i romansów. Jej zmasakrowane ciało leży u podnóża schodów. Seth podejrzewa, że napastnik chciał zrabować bezcenny niebieski diament, który Grace dostała na przechowanie. Rozpoczyna przeszukiwać miejsce zbrodni. Słyszy dziwny odgłos, odwraca się gwałtownie i… staje oko w oko z Grace, która mierzy do niego z pistoletu…

W cyklu Gwiazdy Mitry ukazały się następujące tytuły: Odnaleziony skarb, Zaginiona gwiazda, Schwytana gwiazda, Tajemnicza gwiazda.

Udostępnij:
Cena: 24,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
249 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: HarperCollins ; ilość stron wydania papierowego: 183; data wydania: 2012-11;
Skomentuj ebooka "Tajemnicza gwiazda"
Pharea 10.05.2013 15:22
Policjant Seth Buchanan z wydziału przybywa na miejsce morderstwa i odnajduje ciało pięknej Grace Fontaine. Seth czuje się co najmniej zmieszany, gdy staje oko w oko z "bardzo żywą" Grace celującą do niego z pistoletu. Zawsze opanowany policjant stara się wyjaśnić całe zajście i jeszcze nigdy nie było mu tak trudno prowadzić śledztwo, tym bardziej, ze wszystkiemu przygląda się zjawiskowa Grace. Ostatnia książka z serii Gwiazdy Mitry jest doskonałym zwieńczeniem cyklu. Każdy fan Nory Roberts będzie zachwycony.