ebook: Ciemna strona miłości - Monika A. Oleksa

Małgorzata dzieli swój czas między pracę w kancelarii prawnej a dom, w którym czeka na nią mąż i nastoletnia córka, Sylwia. Jej życie jest zapędzone, czasami kolorowe, czasami szarobure. Nieoczekiwanie otrzymuje list, a wraz z nim w uporządkowane życie Małgorzaty wkrada się nieproszona tajemnica.

Agnieszka, silna dwudziestoparolatka, najboleśniejszy czas po utracie rodziców spędza u Małgorzaty. Co łączy te dwie kobiety? Dlaczego dziewczyna nie potrafi odkryć tajemnicy mimo przegadanych nocy i spędzonego razem czasu?

Ciemna strona miłości pachnie jesienną szarlotką i mieni się kolorami lata. Jest w niej spokój sielskiego Nałęczowa, szum wzburzonego Bałtyku i pośpiech pędzącego miasta. Jest mądrość starszego człowieka i szaleństwo młodości. I jest miłość, ta ulotna i niespełniona i ta, która jest silna i przetrwa wszystko. 

Udostępnij:
Cena: 20,84 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
208 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka ;
Skomentuj ebooka "Ciemna strona miłości"
Cezary Kolczuga 19.04.2013 15:41
Tematyką tej powieści jest życie, młodzieńcza miłość i dojrzała miłość, kłamstwo i rodzinna tajemnica. Sporo tu emocji i codziennych problemów, także rodzicielskich. W sumie ciepła lektura, ale nie pozbawiona refleksji.