ebook: Mroczna więź - Gena Showalter

Mroczna więź - ebook

( )

Cykl książek Władcy Podziemi – Maddox, Reyes i Anya to nieśmiertelni wojownicy strzegący bogów Olimpu, którzy przed wiekami popadli w ich niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją we współczesnym świecie, a każde z nich skazane jest na wieczne cierpienie. Piekło Maddoksa to powracające ataki Furii, Reyes jest księciem Bólu, a Anya boginią Anarchii. Cała trójka jest skazana na nieustanną wojnę z ludźmi, bogami i demonami. Ich szansą na wybawienie jest miłość, tylko że i ona niesie ogromne zagrożenie… Anya, bogini Anarchii, lubi siać zamęt, wywoływać spory i wojny, a także… okradać ludzi. Chociaż żyje już kilkaset lat, nigdy nie zaznała miłości. Dopóki nie poznała Luciena. Ten posępny nieśmiertelny, dręczony przez demona Śmierci, szybko zdobywa jej serce. Pragną być razem, ale są jedynie pionkami w grze prowadzonej przez potężne siły. Nie dość że ciąży na nich pradawna klątwa, to w dodatku Lucien otrzymuje okrutne zlecenie od samego władcy Olimpu. Ma zabić Anyę, i to jak najszybciej…

W cyklu Władcy Podziemi ukazały się następujące tytuły: Mroczna noc, Mroczna więź, Mroczna żądza, Mroczny szept, Mroczna namiętność i Mroczne kłamstwa.

Udostępnij:
Cena: 24,99 zł
Kupując tego ebooka otrzymasz
249 punktów koobe !
Pobierz fragment ebooka:

Wydawnictwo: HarperCollins ; ilość stron wydania papierowego: 233; data wydania: 2012-10;
Skomentuj ebooka "Mroczna więź"
Semi 07.06.2013 20:28
Strasznie się przy tej książce wynudzam. Jeśli nie interesują Cię opisy stosunków, miłostek wszelkiego rodzaju, pożądania, a także ludzkich i nie ludzkich uciech, nie jest to książka dla Ciebie. Trzymaj się od niej z daleka, bo nic dobrego Cie tu nie spotka. Jest tak jak poprzednich tomach – nudno, nieciekawie, wtórnie, przywidywanie. Czyli krótko mówiąc typowy paranormal romance, na który nie warto zwracać uwagi.
YoAnna 15.05.2013 17:14
Dalsze losy nieśmiertelnych herosów, którym przyszło odprawiać pokutę żyjąc wśród zwykłych ludzi. Tm drugi „dorównuje” pierwszemu. Jest słabo, nudno i mało interesująco. Akcja, już i tak szczątkowa, zeszła na dalszy plan, a jej miejsce zajął wątek romansowy. Czyta się szybko, ale nie jest to pozycja zapadająca na długo w pamięć. Ot, taki typowy „odmózdżacz”. Fanom serii pewnie się spodoba, inni niech unikają.
Aleksandra Skibińska 26.03.2013 11:56
Tak, super mocni bohaterowie i dręczące ich demony. Dosłownie.